www.sudzibas.lv MAXIMA Suņi pārtikas grozos

Maxima - Suņi pārtikas grozos

Cēsu pārtikas veikalā MAXIMA iepērkos bieži, bet patiešām nepatīkami, kad pārtikas veikalā, neskatoties uz visādām norādēm uz durvīm, tiek nesti suņi. Turklāt, veikala darbinieki par to neiebilst - ne apsardze, ne pārdevējas, ne plauktu krāmētāji...
Daži savus mīluļus ietupina pārtikas grozā, kur pēc tam kāda cita māmiņa nesīs bērnu pārtiku, esmu redzējusi, kad suņuku uzliek uz slīdošās lentas veikalā pie letes, kamēr saimnieks skaita naudu. Pārdevēja tikmēr koķetē ar suni, nekādu aizrādījumu.
Reiz redzēju, ka sieviete, kurai klēpī bija suns, novietoja to uz tomātiem, lai atbrīvotu rokas un varētu papildināt savu iepirkumu griziņu ar dārzeņeim. Brrr.. Tai brīdī es sapratu, ka tādus suņa nosiekalotus tomātus es patiešām nevēlos iegādāties.
Un ko tad, ja kādam ir alerģija pret suņu spalvām?

Būtu prieks, ja klienti spētu saprast norādes uz durvīm, īpaši pārtikas veikalos. Turklāt - arī paši veikalu darbiniei censtos mudināt klientus šīs norādes ievērot.
Esmu centusies to aprakstīt arī Maximas mājaslapā norādītajāa info e-pastā, taču reakcijas nekādas. Žēl.

K

J Juris 29.05.2010

Pilnigi piekritu par suniem, ka vinus vajag aizliegt gan veikalos gan tirdzniecibas centros-jo kapec man aizrada ja es savu suni novietoju netalu no ieejas piesietu ar uzpurni, tad kapec mazas zurkas var nest utt.-tas ari ir dzivnieks un jabut tiesam visam normam, lai to aizliegtu-nes rokas, liek ratos, pat palaiz seviski sur tur kamer plapa pa tel., bet kad apsargs labakaja gadijuma aizrada tad varbut panem uz mirkli rokas, jo apsargi tacu pat baidas tiem biezakajiem ko pateikt, ka ir manits kur nu vins vel palugs iziet ar zurku no veikala...varetu vel rakstit un rakstit, laikam next time iesu ar suni ieksa un piedevam nonemsu uzpurnu, tad lai kads pasaka uzreiz var dot komandu, ik pa laikam ari izsauju arpus Lv-Belgija, Holande-tur tadas lietas nav-ir padomats utt.ja tev ir suns, bet tur jau nav tik traki slimi ar tam zurkam, vso punkts

T TV 31.05.2010

JAUNUMS! Ieraksti savu mīļāko TV raidījumu USB
flešatmiņā. Virzemes Digitālā TV jau tagad!5 bezmaksas kanāli bez abonēšanas.

Kvalificēts TV meistars pielāgos Jūsu esošo televizoru vai datoru jaunās virzemes Digitālās TV bezmaksas programmu uztveršanai.
*Skaties bezmaksas jauno DIGITĀLO TV arī savā padomju laika ražojuma TV!!!
*Konsultācijas par Virszemes Digitālo TV.
*Uzstādīsim jauno DIGITĀLĀS TV dekoderi arī uz Jūsu televizora, gan jaunā ražojuma TV, gan arī vecā laika padomju ražojuma TV.
*Noregulēsim/pielāgosim esošo istabas vai āra TV antenu.
*Maksā tikai vienreizēju maksu par TV dekorera uzstādīšanu.
Un nemaksā ikmēneša abonēšanas maksu.
Skaties jauno virzemes Digitalo TV bez maksas jau tagad!

*Zvani jau tūlīt, izsauc TV meistaru savās mājās.
Tālrunis informācijai: 29662955
____________________________
Digitālā TV jau tagad visā Latvijā!
Tel: 29662955

Jauna domubiedru grupa Digitālās TV faniem:

A Anda 01.06.2010

Suņus veikalā nelaist!!! nav taču kūts. Tie mazo sunīšu īpašniekiem tiešām ir patalogija, ka uzskata, ka viņa suns ir cilvēks!

V Vlad 07.06.2010

Divainas sudzibas.

V Vlad 07.06.2010

divani

Z zuze 20.07.2010

Es arī eju veikalā ar suni un darīšu to, jo man viņš tiešām ir bērna vietā!! Viņam vismaz nesmird elpa, kā vienam otram pircējam/-ai, un viņš pēc sviedriem vai mīzaliem tā nesmird tā kā viens otrs/-a. Es uzskatu, ka tie, kas kasās visās malās un kārto savas lupatas, tiem rokas netīrākas un skāde lielāka, nekā koptam mazam šunelim. Tā lūk.

A aaa 12.10.2010

Man laikam veicās, RImi Azur apsargs žurkas lieluma suņa saimniecei aizrādīja, ka tā nevar ar suni iepirkties. Es vispār žurka lieluma suņus nemīlu, ne velti mazs bērns arī saka - ņauņau tādu redzot - vēl jāsaidro, ka tas nav kaķis. Otrs alerģisks bērns, varbūt tieši šo suņu dēļ viņam veikalos mēdz slikti palikt.

M Madara 28.11.2010

Jūs aprobežotie cilvēki! ja jūsu redzes loks nesniedzas tālāk par to, ka pasaulē ir tikai lieli suņi un ka tikai liels suns ir suns, tad vainojiet paši sevi! Jums tie mazie suņi virsū skrien? Paejiet malā!
ne reizi neesmu redzējusi, ka suns tiktu staidzināts pa plauktiem vai uz tomātiem, vai vēl sazin kur! sunītis sēž mierīgi saimniecei uz rokas vai padusē un tas ir arī viss. es laikam saskaros ar daudz inteleģentākiem cilvēkiem kā jūs, jo šādas apsurdas patvaļības neesmu pieredzējusi. tieciet galā ar sevi un savu šauro redzes loku!

L Laura 17.01.2011

Dzīvnieki ir visur. Viņi iet pa ielu. Tātad, ja kādam ir alerģija, tad tas nozīmē, ka es ar viņu arā vairs nedrīkstu iet ? Nu kā te minēja par to, ka suņi pa tomātiem staigājot. Manuprāt, tas jau ir uzspīlēti, jebkurš attīstīts cilvēks to diez vai darītu, tādiem kā jau zināt, ir vieta citur. Nu nezinu, man nav nekas pretī, ja kādam cilvēkam rokās ir mazs 2kg sunītis!!! Garāmejot bērniem prieks un ieraugot tādu, pat pieaugušie pasmaida.

M Mellene 17.01.2011

Piekrītu laurai:)

S sūdzības.lvJurists 21.03.2011

ko jūs ar tiem netīriem bērniem ņematies? Man uz viņiem ir alerģija! beidziet reiz viņus staipīt uz veikaliem!!!

J jana 05.04.2011

nu tas diskutabls jautajums, kas vairak bacilus atstaj, esmu noverojusi, ka daudzi ost darzenus, ari nav patikami, ka ar punkainu degunu

R rojs2 05.04.2011

ak dievs, jūs gultā arī ņemat tos suņus un guļat ar viņiem visās nozīmēs? nu tad dariet to, ja jums dzīvē nekā cita nav.
Nu ir tomēr jānošķir vietas, kur dzīvniekiem nav un nebūs vieta.

A Anda 30.09.2011

Man ir mazins Toi Terjers! Es nepiekritu tam ja uz veikala durvim ir zime ar suni neienakt tad ka man ar mazinu suniti ieiet veikala. Ja es vinu piesiesu pie veikala tad vinu nozags 2 minusu laika jo suna vertiba ir lielakas neka jusu iepirkuma grozs. Un kam tad man budu jasaka paldies sidadam tantinam kuram vis saja dzive ir pretlikumigi jo ir neizbegamas situacijas kad nakas ieiet veikala ar suni. Vnk ir jaatnesas normali pie visa un tomatus var nomazgat a visa pareja partika ir iepakojumos! Kad bomzi ienak veikala blusaini netiri visu apgramsta tas ir normali tad nebus pretigi pirkt smirdigus tomatus a mazins tirs sunitis tas ir viss arprats!

A Anda 30.09.2011

Agdievs cilveki Jus nemaka suni pat no Zurkas atskirt mazs sunitis nav zurka . Tie kas uzskata ka ma zini mili sunisi ir dusmigas un pretigas zurkas tad jums pagraba vajag padzivot. BESIS PAT NAK!

T Točno 30.09.2011

Točno, cik forši un mīlīgi ir šie mazie dzīvnieciņi. Nesen vienai meitenei iepērkoties veikalā, no somiņas lūkojās kāmītis! Cik forši!Tie taču ir mūsu "mazie brāļi".

L Liene 30.09.2011

Tos mazos duksīšus lai atstāj mājās, ja bailes, ka viņus nozags! Tie tak nav suņi, bet parodijas! Nepatīk, nepatīk tie sīkie.. .Ir daži tā neko, bet tie, kas visu laiku trīc kā apses lapas, tie ir parodijas.Fui...