www.sudzibas.lv MAXIMA Suņi pārtikas grozos

Maxima - Suņi pārtikas grozos

Cēsu pārtikas veikalā MAXIMA iepērkos bieži, bet patiešām nepatīkami, kad pārtikas veikalā, neskatoties uz visādām norādēm uz durvīm, tiek nesti suņi. Turklāt, veikala darbinieki par to neiebilst - ne apsardze, ne pārdevējas, ne plauktu krāmētāji...
Daži savus mīluļus ietupina pārtikas grozā, kur pēc tam kāda cita māmiņa nesīs bērnu pārtiku, esmu redzējusi, kad suņuku uzliek uz slīdošās lentas veikalā pie letes, kamēr saimnieks skaita naudu. Pārdevēja tikmēr koķetē ar suni, nekādu aizrādījumu.
Reiz redzēju, ka sieviete, kurai klēpī bija suns, novietoja to uz tomātiem, lai atbrīvotu rokas un varētu papildināt savu iepirkumu griziņu ar dārzeņeim. Brrr.. Tai brīdī es sapratu, ka tādus suņa nosiekalotus tomātus es patiešām nevēlos iegādāties.
Un ko tad, ja kādam ir alerģija pret suņu spalvām?

Būtu prieks, ja klienti spētu saprast norādes uz durvīm, īpaši pārtikas veikalos. Turklāt - arī paši veikalu darbiniei censtos mudināt klientus šīs norādes ievērot.
Esmu centusies to aprakstīt arī Maximas mājaslapā norādītajāa info e-pastā, taču reakcijas nekādas. Žēl.

K

K Karina 21.05.2010

Jums tiešām nav ko darīt?? Ka par tādām lietām runāt. par tiem tomātiem, piekrītu, bet-cik es zinu, pārsvarā tie suņi, kas tiek ņemti līdzi uz veikaliem-ir miniatūri, tie tak nav kādi aitas suņi, cilvēka augumā.Tas ir viens. Otrs-man liekas Jums pašai vienkārši gribās tādu suņuku, tāpēc, arī čīkstat!!! :D

D didii 21.05.2010

nav jav svariigi vins ir miniaturs vai liels, tas tomeer tacu parkapj sanitaras normas...

J JanisJ 21.05.2010

Karīna,

novēlu, lai kāds jauks klēpju sunītis iečurā tavā pienā, salātos vai ko tu tur veikalā pērc. Labu apetīti!

M madame 21.05.2010

tie kam tie sunisi doma ka viniem visu var...man personigi ari nepatiktu ka tie suni tiek likti grozos vai ratos...a no otras puses veikala ir apsardze, viniem jau nu butu jatiek ar to gala, veljovairak, ja uz durvim ir uzlimes!

A Anna 22.05.2010

Bet vai jūs maizi izberat no maisiņa un tad liekat grozā? Tagad visas preces ir iepakotas.
Tad jau Es bērnu arī ar kājām sēdinu ratos un viņš tur vissu piešmulē kā jūs pēctam tur maizi bērsiet:))

K Katt 22.05.2010

Man arī tas ne īpaši patīk, it īpaši dēļ alerģijām:(

J JanisJ 22.05.2010

Nepārdzīvo, visu pārtiku nesaiņo. Novēlu tev ielikt burkānu buntīti ratiņos, kuros ir stāvējis bērns kurš ir iekāpis kāda mīluļa čupiņā. Tā sakot labu apetīti.

A Anna 22.05.2010

Ja tu draudzētos ar galvu ieliktu buntīti maisiņā, starp citu tie ir bez maksas:))

A aldis 22.05.2010

Augļus un dārzeņus jūs ēdat nemazgātus, ja te vaidat? Vai jūs zināt, kur produkti valstīti vēl pirms Maximas? Varbūt kāds dzērājs krāvējs tiem uzčurājis!

K Kris 24.05.2010

Tie mazie sunīši vienmēr it tīri un kopti! Un par kādu alergiju jūs runājat? Ja no sunīša grozā iektitīs viens matiņš, gan jau neviens nenomirs. Noliktavās jau 10 reiz pa tiem tomātiem žurka ir pastaigājusies...

Savākušies te bērnu un dzīvnieku nīdēji!

Z zuze 25.05.2010

Aldim taisnība :D nopietni.. jūs neesat bijuši tajās noliktavās..

L Ljubimeczhivotnih 25.05.2010

Sobaki chishe, chem vashi deti :-) a allergija obrazujetsja v neposredstvennom obshenii s zhivotnim v ne bolshom pomeshenii...Zabegaja v magazin tam provodish ne bolee 15 minut, a chtobi vi pochuvstvovali allergiju na zhivotnoje...odnovremenno dolzhno bitj v pomeshenii kak Maxima sobak 40-50 ;-)) Esli vi ne mozhete zhitj v obshestve, to luchshe posadite sebja pod kolpak...Mir ne peredelajesh pod sebja.Dopustim:mne ne nravjatsja deti v magazinah, kotorije krichat i lapajut vse grjaznimi rukami i chto?Bitj mozhet eto vasha problema, chto vam ne ugoditj. Menajte svoje vosprijatije k miru.A zhivotnije dla nekotorih kak deti i eto ne znachit chto sledujet diskriditirovatj etih ljudej. A pomidori i ostalnije frukti i ovoshi sledujet mitj, esli vi ne znali :-)) gi gi gi...zajdite na sklad.Pomojemu sobachka v pomidorkah-eto samoe nevinnoje zrelishe...a kak naschet kris i tarakanov?U nih uzh tochno net privivok i dolzhnogo uhoda:-)))

A Anna 26.05.2010

Ljubimec Zhivotnih
Nepikrītu tev tas ka tavs suns ir tīrs OK bet kādēļ jāapgalvo ka tīrāks nekā mūsu bērni tas ka tu suni mazga bet bērnu nē ir tava darīšana neaizskar citus.

K Katt 27.05.2010

Iedomājieties stāvat rindā bet priekšā jums virsū elso miniatūrs suns kas ir pārguris. Ja jau jums ir tik kruti suņi nopērciet viņiem krutas somas kur sēdēt. Bet izrādīties varat uz ielas nevis veikalā. Domāju ka paši suņi tam piekristu:)

S Solvita 27.05.2010

Nesaprotu šo aizstāvēšanu- sunītis taču maziņš( kas ir maziņš 1, 5 kg-15 kg), ka tik var klēpī paņemt. Starp citu tie mazie sunīši ir tie niknākie, kas vis biežāk arī iekož. Labi, lai jau nes viņus klēpi, taču nē, daudzi vienkārši pa veikalu ar viņiem pastaigājas pavadā. Nu ļoti jau" patīkami", redzēt, kā sunītis pastaigājas pa plauktiem ar pārtiku. Tad lūdzu vienlīdzīgu attieksmi pret visiem suņiem, neatkarīgi no izmēra! Savu 35 Kg smago suni es arī varu paņemt klēpī, tikai vai mani, kāds ar to laidīs veikalā?! Vis drīzāk man nāksies dzirdēt lamu vārdu plūdus, kad tanī pat laikā par žurkveidīgajiem un kaķa izmēra suņiem visi būs pilnīgā sajūsmā. Nez kāpēc man iepirkšanās laikā nesagādā problēmas savu suni atstāt mašīnā, taču citiem tā kā redzams ir liela problēma, vai arī izrādīšanās vēlme...

K Katt 27.05.2010

Pilnīgi piekrītu Solvitai:)

S ss 28.05.2010

Tos pretīgos žurksunīšus visus vajadzētu samīdīt.

S susure 28.05.2010

Ak, vai ak vai- nu gan problēma- mazais sunītis! Piekrītu, ka šie mazie suņuki tiešām ir kopti un vakcinēti no slimībām, ko nu nekādi nevarētu teikt par vienu otru bomžveidīgu veikala klientu, kas smird pa kilometru. Un apgrābsta tos tomatus!!!

L linda 28.05.2010

forši... mēs ēdam nemazgātus dārzeņus un bērniem dodam pārtikā tetrepakas... jēēē... intelekts!!! :)))))

L linda 28.05.2010

tāds idiotu bars salasījies... dzīvnieku nīdēji!!! kurš ēs kaut ko nemazgātu no veikala? paceļ rokas? jā - redzu jau 4-5...malači...un salmoneloze? neka, ka tā nav no suņiem? jersinioze arī ne? ok... nīdējam ārā suņus...!!! es ar suni, lielu atnācu uz veikalu un sāka līt, gāzt lietus - es viņu iekšā pie durvīm piesēju, un atradās tak pūlis negantu tēvaiņu, kas viņu ar kājam nospārdīja...jā taja pašā maximā...jo redz suns sēdēja stūrī, viņam bija 7 mēneši un tēvaiņu bērni līda pie viņa...un kur tad bija apsardze? kad suni spārdīja ar kājām? nevis lai savus bērnus savāktu, bet nabaga kucēnu atspārdītu? tas IR NORMĀli?