www.sudzibas.lv MAXIMA Stāvvieta Vienības gatves Maksimā

Maxima - Stāvvieta Vienības gatves Maksimā

Šodien pēc 10 minūšu iepirkšanās Maksimā Vienības gatvē atcerējos, ka aizmirsies logā ielikt prasīto "pulksteni" ar laika norādi. Traucos ārā, bet bija par vēlu - logā ielikta soda kvīts 35 eiro apmērā.

Mani neuztrauc tas, ka tagad stāvvietā ir jauna kārtība, to es saprotu un līdz šīm arī esmu ievērojusi. Bet mani pārsteidza ašums, ar kādu viss notika. Abās pusēs blakus mašīnās arī stāvēja cilvēki ar saviem iepirkumu ratiem un kvītīm rokās.

Par ko tad es iebilstu - par summu. 35 eiro ir ļoti nopietns pārkāpums vai arī ļoti nopietna alkatība no eParkings uzņēmuma puses. Arī tas, ka netiek dota neviena žēlastības minūte, bet šķiet, ka atbildīgas par kvītīm tikai gaida mirkli, kad kāds ieies veikalā un atstās mašīnu bez prasītā pulksteņa.

Es zinu, ka šajā Maksimā vairs neiepirkšos, kaut arī līdz šim iepirkos diezgan regulāri. Pēc Maksimas katastrofas bija vajadzīgs laiks, lai vispār ieietu Maksimā, bet gribu, lai ieprikšanās man ir patīkams notikums, nevis nervozēšana un bailes, ka atkal kaut ko aizmirsīšu. Maksimai un citiem šajā centrā esošajiem veikaliem iesaku izvērtēt, kas šīs jaunās sistēmas rezultātā nopelna vairāk - eParkings vai veikali? Nelūdzu apžēloties un atcelt sodu, bet izvērtēt šo jautājumu pēc būtības - vai šī prakse ir jūsu pašu interesēs un cik klientu vēl būs jāpazaudē, lai pārdomātu sistēmu un vismaz samazinātu sodu apjomu.

Ar cieņu,

Vēsma Sandberga

C critical thinker 13.09.2017

10 min ir pietiekami ilgs laiks.

Raitis Raudiņš 13.11.2017
nestrada

esmu registrets netieku majas lapa,saka e pasts netika atrasts.maksima melo piesaista tik cilvekus

Raitis Raudiņš 13.11.2017

maksima

J Jershovs 09.12.2017
Darbinieku atalgojums

Cilvēks ir kārtīgi strādājis visas savas stundas . Bet atalgojums nemaz nav tuvu pat minimumam !
Cik tad jāvergo tsi maximā lai saņemtu vismaz minimumu ?