www.sudzibas.lv MAXIMA Smauksanas

Maxima - Smauksanas

Vakar 18.00 es ar draugu devos iagadaties TV(televizoru) uz Maximu, Bauska es sev atradu piemerotu televizrotu SAMSUNG eju pie kases TV(televizors) maksa 200 lati dodu pardevejai divus 20 latus 5 10 latus vienu 100 latus un 1 videsmit!!!Pardevejai ir jaizdod 10 lati, bet ko dara vina vina saskaita ieliek maisa TV un neizdod 10 lati nauda jau ir kase peksni vina saka ka es vinai neiedevu 210 latus a ka 200!!!Ta es godigi teicu lai vina paskatas ceku, bet ceku vina izmeta sava ceku miskaste, jo es ceku nepaludzu!Ta vina man neadeva naudu un es aizgaju!Bet desmit lati prieks manim ir liela nauda!Ta es laimigs tagad skatos TV bez edama pa 10 latiem es nopirktu est un skatitos vkara filmu un est!!!

E

M madara 11.02.2009

:D Taadi jau latvieši ir... vienmeeer padodas.., bet taalaak neciiniisies... :( Taa tik turpinaaaat.. :D:D:D:D
Un iiistais veikals arr kur iepirkties!!! :D:D:D

K knopka 12.04.2009

Teksta bij rakstits ka nauda tika iedota:
20.00 Ls x 2 gb = 40 Ls
10.00 Ls x 5 gb = 50 Ls
100.00 Ls x 1 gb = 100 Ls
10.00 Ls x 1gb = 10.00 Ls
... tatad sanak kopa tiesi 200.00 Ls
no kurienes tad izrava ka 210.00?:D:D:D

. ....kl 12.04.2009

Nu tad beidzot viens ņēma un saskaitīja! Žetons, Knopkai! :)

K Kasieris 16.04.2009

Kā jums ar matemātiku 20 x 2 =40 tālāk 5 x 10 = 50 tālāk 1 x 100 = 100 un tad atkal 1 x 10 = 10 Tātad 40+50+100+10 = 200 Ls.

U Uģis riktigais 16.04.2009

es vispār saprotu situāciju.Man °bija līdzigi, kad Liepājā kādā veikala pirku lenšu magnetafonu, kad mēs vēl bijām padomju savienība.Es uzticējos pardevējas godaprātam.Man bija kādi 260 rubļi, bet magnetafons -pristavka maksāja laikam 220 rubļus.Es tikai kravu naudu pārdevejais priekšā, šī skaita, tad kaut ka jocīgi noraustas, tad turpina skaitīt. Beigās, kad ar pirkumu esmu jau gabalā, skaitu savu atlikušo naudi.un točno-biju kadus 20 rubļus pārmaksājis, jo nebiju ņēmis vērā faktu, ka nauda jāpārskaita neatejot no kases.Kur tas magnetafons beigās palika, es vairs neatceros.
Vēl interesanti.Kādu laiku atpakaļ skatos, ka Maksimā Deglava 66, Rīgā kāda sieviete pirka LCD TV, diezgan liels, betr cena bija kādi 240 LS.Laikam arī Samsungs bija. Es intereses pēc gāju atpakaļ saktīties, kur tik lēts, laikam vēl 26 collas pa diognāli? Nekut pa tādu cenu vairs neko neredzeju. A kur šī pa tādu cenu izrāva, es tā arī nesapratu.

T tinkija 13.07.2009

es arī domāju, ka šeit pašam rakstītājam misēklis ir gadījies, jo man tieši tāpat kā dažiem, pirmai jautājums, kāpēc tad devi piecas 10Ls banknotes????

Ja veikalā tev jāmaksā precīzi 5Ls pie kases, vai tiešām tu dod pārdevējai divas 5Ls banknotes un gaidi lai vienu dod atpakaļ?

Pilnīgi dumja un nepamatota sūdzība, turklāt, ja man būtu pēdējie 210Ls, es diez vai pirktu pa 200Ls TV, tātad, arī loģiskās domāšanas izskatās, ka ir pamaz!

A albis 09.08.2009

izskatās pēc kārtējā fuflagona, kurš nemāk ne skaitīt, ne rakstīt.čakarē tik prātu, lasa komentārus un ņirdz par visiem komentētājiem.

D Dace 23.09.2009

Kāpēc visus vairāk uztrauc tas, cik viņš iedeva kasierei, nevis tas, ka kasiere viņu apšmauca?!?vai tad jūs paši vienmēr tiešu naudu dodat????Vajadzēja uzreiz pieprasīt naudu atpakaļ!!!tikai ko jau tur var no viņiem gaidīt!

D Dāvis 04.10.2009

Ha ha, nešaubos ka tevi apšmauca :D
ja pat rakstīt nemāki, tad gan jau ir stulba seja, kuru vien prasas apšmaukt :D :D :D

E Es 27.10.2009

Ikdienas jampampiņš...

S Sancha 01.11.2009

Tagad lasu sito murgu un domaju..Ko sis teksta autors gribeja paradiit no sevis...Ka vins pirka Tv pa 200ls Maxima vai to, ka vinam nauda pilna kabata, ka katru dienu var iet uz Maksimu pirkt tv...:))) kautkaads murgs..

Sanak jau taa, ka pardeveja ir bez pieredzes, jo vinjai liekas, ka ja pardodot tv nav jaizsniedz garantijas talons un ceks vispar...Un pircejs ir galiigs mulkjis, jo attiet no kases bez ceka un garantijas talona...Sis teksts ir loti nelogisks..

Kurs Maksima perk TV un vel pa 200LS??/:))))))))

: :p 25.11.2009

rekinat iemacies maximieti!!

S santa 25.10.2010

kaut kā nelogiski sanāk!
kāpec tu devi vel vienu 10 latnieku?
pats neesi kļūdijies?

B breksis 20.01.2011

Pļūtītājs.Kā ta Tev garantija precei būs bez čeka.Tāds zābaks!:D

J juris 17.02.2011

man liekās ka te viss ir safabricēts.:D maxima nav īstā vieta kur pirkt TV un tu varēji dot precīzi 200 ls nevis dot pa 10 vairāk, ja tā vispār ir noticis

I inga 26.05.2011

Starpcitu, nezinu kā par tonaudu, betkasiere izdarīja ļoti lielu kļūdu!!! Pērkot jebkuru elektropreci, ir jādod čeks, jo čeks ir kā garantija!!!

L Linda 24.10.2011

Man jau šķiet puisis sapinies pats savos cīparos. Smuki uzrakstīja, ka devis 2x20Ls plus 5x10Ls un 1x100Ls un vēl vienu desmitnieku cik sapratu, man sanāk 200Ls. Kā jums???

M Mur-Mjau 07.11.2011

Labs veikals. Katru nedēļu iepērkos tieši tur. Esmu apmierināta.

A aivars 05.12.2011

Bauskas Maximās nemaz nav pārdošanā TV un nekad nav bijuši!

A Aigarins 13.09.2012

Jus nesapratat, vins tak teicas, but bagats klopsis..;]Nu tadi jau domajams klust, kad grib apsmaukt kasieriti, kurai alga mazaka, par tiem 200ls men.Vinjai vel del sada lopa, butu japiemaksa no savas kabatas.Tipisks, stulbs bauris.Kasierites vieta, es tevi krumos ierautu, un ta nozilinatu ka pasa mate neatpazitu, patriektu ar visu leijerkasti..;]