www.sudzibas.lv MAXIMA Smauksanas

Maxima - Smauksanas

Vakar 18.00 es ar draugu devos iagadaties TV(televizoru) uz Maximu, Bauska es sev atradu piemerotu televizrotu SAMSUNG eju pie kases TV(televizors) maksa 200 lati dodu pardevejai divus 20 latus 5 10 latus vienu 100 latus un 1 videsmit!!!Pardevejai ir jaizdod 10 lati, bet ko dara vina vina saskaita ieliek maisa TV un neizdod 10 lati nauda jau ir kase peksni vina saka ka es vinai neiedevu 210 latus a ka 200!!!Ta es godigi teicu lai vina paskatas ceku, bet ceku vina izmeta sava ceku miskaste, jo es ceku nepaludzu!Ta vina man neadeva naudu un es aizgaju!Bet desmit lati prieks manim ir liela nauda!Ta es laimigs tagad skatos TV bez edama pa 10 latiem es nopirktu est un skatitos vkara filmu un est!!!

E

K kāda starpība 13.07.2008

Tā nevar būt, ka čeku izmeta...tas ir pateiksts tikai kasīšanās pēc... pie tam pati muhļījies ar naudām, kāpēc devi 20, 10 un 100 latu zīmes un atpakaļ prasīji 10...noteikti piešmaukt gribēji pārdevēju... pie tam, nesaki, ka aizgāji nesaņemot naudu, jo šādu domstarpību gadījumā, kases tiek pārskaitītas!!!

L Laine 14.07.2008

1. iemācies pareizi rakstīt nūģi...
2. maximā neviens normāls cilvēks nepērk elektropreces...
3. es par šo situāciju riktīgi labi ierēcu...
4. un Seenes komentāram es pilnībā piekrītu!!!

A aļona 15.07.2008

nabadzītis, man tev žēl.

A Antinsh 30.07.2008

Kas tev isti ir videsmit tadu naudaszimi veel nezinu! :0 ja domaji 20ls tad butu uzreiz sakuma pateicis iedevu triis 20mitniekus nevis divus.

A Aga 04.08.2008

stulbāku postu laikam neesmu lasījusi... Pats skaidri pasaka, kādās banknotēs iedota nauda un pēc tam kaut ko kasās. Čekus šādiem pirkumiem pieliek pie garantijas talona, jo šādām precēm tā ir paredzēta...

N nata 26.08.2008

Nemāki rēķināt :)))) un naudu vēl grib atpakaļ!!Un šitādi visu laiku arī sūdzas :))

A ally 26.08.2008

man gribeetos cereet, ka shitas ir jox, jo nu galiigi negribaas ticeet, ka war buut tik absoluuti debiili cilweeki!!!

I IeniistuMaximu! 16.10.2008

Es Maximu saucu par Mahima!
Shis veikals ir pats suudiigakais veikals kaadu es esmu redzejis!
Nemuuzam es neiepirksos Maxima!!!

Maxima IR MESLS!!!

E endrju 17.10.2008

Varēji jau izdomāt labāku veidu kā uzbraukt maximai:D
Skaitīt nemāki, vēl bez čekiem:D Ārprāc!

H Henrijs 20.10.2008

Pa 10-nieku sanaks puisitim tik daudz ROLTONU...

Z zane 20.10.2008

Njā... kkko tu te mānies Ērik :D

K kerija 15.11.2008

Njā
Pēc rakstītā man arī sanāk 200 ls :) varbūt parrakstījies un pārskaitījies?

K kika 03.12.2008

bauska nemaz nav bijushi tik dargi tv, maxima ar vienu x, ta kaa padoma logiski pirms raksti

K kjirsīc 10.12.2008

zaķīties pastaigājoties atrada 1 santīmu...aiziet uz veikalu, viskautko sapērkas, kasiere izsit summu un brīnās uz zaķīša vienu santīmu... tad zaķītis saka : " kas ir, Jums nav ko izdot?'' :D:D:D

K kiki 21.12.2008

nu zel ka ta, bet tagad pasam jaseko visam lidzi
Pats neskaitisi, cits tava vietā ar to nedaris!

U ulrika 01.01.2009

LOL pie adreses esi pierakstiijis Kr.Barona 20-3 a taalaak raksti Bauskaa!! :D :D
Pareizrakstiibaa arii tev švaki :D
Un man sanaaca preciizi 200 Ls
Izskataas ka izdomaata probleeema !! ;)
Un cilveeki kam taa truukst eest kaa tev tik daargus tv nepeerk..!!

M Meitene 23.01.2009

Pārdevēja tevi tīšām apmānīja, jo ir divi čeki - viens ir tas, ko atdot tev, otrs ir kases čeks, kas paliek pārdevējas kasē un kuru pēc tam nodod veikala vadītājai. Viņa varēja patīt atpakaļ kases čeku un apskatīties. Tāpat tu varēji pieprasīt, lai pasauc veikala vadītāju, uztaisa atskaiti un, lai viņa pārskaita kasi tavā klātbūtnē!!!Esmu strādājusi veikalā, tādēļ zinu, ko saku. Tāpat kā daži pircēji šmaucas, šmaucas arī dažas kasieres.Iespējams, tas nebija tīšām, bet tādā gadījumā viņa veiktu attiecīgās darbības, kuras es nosaucu. Dzīvē visādi gadās, bet ja viņa to nedarīja, tad viņa ir vainīga. Man pašai arī ir gadījies dienas beigās kādam izdot nedaudz mazāk naudas un pircējs to man aizrāda.Tādā gadījumā obligāti pārskaitīju kasi un atvainojos no visas sirds, ķa tā anācis un laipni paskaidroju, kādēļ tā varēja gadīties.Mēs visi esam tikai cilvēki, neesam roboti un gadās visādi. Bet Tavā gadījumā'kasiere nerīkojās atbilsoši visām normām!

M Meitene 23.01.2009

Vispār jau man arī sanāk 200 Ls nevis 210. Lai nu kā, tādā gadījumā gan tu esi vainīgs, jo nepareizi saskaitīji, gan arī pārdevēja, jo nepārskaitīja kasi.

B Biki 02.02.2009

mani reziz maksima gribēja piešmaukt par 2ls!!! es vienlaikus maksaju par preci-un paludzu samaitit 50 ls !!! tad ka saku skaitit naudu, jau atejot no kases man truka 2 ls!!! tad pasaucu veikala vaditaju, kasierej teicu lai parskaita kasi mana acu prieksa, kad taa saka kaut ko purksket apsargam liku patiit videolenti uz atpakalju...tad galu galaa vina atdeva manus 2ls :D tad man bija liels prieks nodirs vinu par taadu riicibu un ar smaidu aiziet no veikala:)

H hennesa 05.02.2009

Man liekas ka tu nemāki skaitīt jo 2 x20 = 40, 5x10=50 tad vēl 100 ls un vēl 10 lati kopā sanāk 200...par kādiem 210 latiem iet runa?:D:D:D Matemātikā laba atzīme bija?:D:D:D