www.sudzibas.lv MAXIMA Slikts serviss, rupja apkalpošana

Maxima - Slikts serviss, rupja apkalpošana

Ap plkst.16: 30 apmeklējām Maxima Xx Veikalu Rēzeknē, Kasiere Inese, apkalpoja 6. Kasē, šī persona atļāvās paaugstināt balsi, rupji izturēties, runāt pretī, izteikties par mums kā par tādiem neaudzinātiem cilvēkiem (citējot - cilvēkiem, kas dzīvo uz ielas) , un teikt, ka varam iet sūdzēties, kaut vai pašam valsts prezidentam. Problēma bija tajā, ka viņa nevarēja saskaitīt delimano uzlīmju skaitu, mums nepieciešamajām precēm. Tik riebīga izturēšanos pret klientu. Šādam pārdevējam nav vietas tādā uzņēmumā, uzskatām personīgi mēs, un liecinieku šajai nepatīkamajai situācijai bija pāri 10 cilvēkiem.

Oļegs Zatlers 22.07.2017

Ah kasiere runāja jūsu augstībai pretī? Ah tu nabaga uzlimju krājēja.

Kolta 22.07.2017

Kāds veikals, tādi darbinieki!

baltGro, SIA 23.07.2017

Tavā vietā priecātos, ka uz galvas nekas neuzkrita. :)

Šausmas, bomži sākuši lietot internetu. Nepietiek jau ar to, ka vazājas pa veikaliem un taisa skandālus.