www.sudzibas.lv MAXIMA Slikts serviss

Maxima - Slikts serviss

Maxima xx, Limbaži, ceturtdienas pievakare, pl. 18.15. Veikals cilvēku pilns, darbojas viena kase, kas paredzēta ģimenēm ar bērniem un grūtniecēm, kā arī express kase. Rindā pie kases, kas paredzēta ģimenēm ar bērniem gaidīja ap 20 - 25 cilvēkiem. Nevienas citas kases, arī pašapkalpošanās kases nebija atvērtas. Stāvēju rindā ar bērnu visā tās garumā, kasiere pat necentās pasaukt vēl kādu kolēģi, lai rindu samazinātu un lieki piebilst ka mamma ar bērnu netika palaista pa priekšu. Limbažos reāli netiek nodrošināts pakalpojums, ko sola skaistais uzraksts, ka vispirms tiek apkalpotas ģimenes ar bērniem un grūtnieces.

05.12.2019

N Noboby 05.12.2019

Tas tāpēc ka grūtnieces ir retums

Joe Rogans👽 05.12.2019

Šopaholiķu murgs, atgādinu, ka blakus ir vēl viens veikals Rimi, man šķiet.

BondsBonds 05.12.2019

Nekur šīs ģimeņu ar bērniem kases lielāko laiku nepilda savu funkciju. Tādi mums tie cilvēki, rupji, izliekas neredzam. Ātrākais veids kā to apiet, ir darīt to pašu, teiksim iet uz ātro kasi, būdamam tikpat rupjam.

D Dace Koltova 07.12.2019

Maxima ekonome uz darbiniekiem.Drizuma izzudis visi kasieri bus pasiem jaapkalpojas