www.sudzibas.lv MAXIMA Slikts serviss

Maxima - Slikts serviss

Šodien 1. Decembrī devāmies ar ģimeni uz maximu, pie pirkumiem mazajām 2 un 3 gadus vecajām meitiņām nopirkām čupenītes. Kamēr ģērbu cimdiņus mazākajai, uz zemes nokrita čupenīte.. Mazā sacēla lielu brēku.netīro konfekti izmetu ārā un gājām nopirkt citu. Rinda bija ļoti gara, par cik strādāja viena kase, un mazajai sākās vēl lielāka histērija. Kāda mamma centās vēl novērst mazajai domas no kreņķīgās situācijas, lieki teikt, ka bez rezultātiem.. Pēkšņi atskrēja apsardzes kundze un sāka uz mums bļaut, ka mazās histēriskā raudāšana uztraucot pircējus. Godīgi sakot, man asaras sariesās acīs, vai tad mēs neesam pircējas, ja vēlamies nopirkt tikai vienu vienīgu konču? Uzskatu, ka šai kundzei nebija tiesību uz mums bļaut un saasināt jau tā lielo kreņķi mazajai. Vai tad vecāki, kuriem ir niķīgi bērni nedrīksr iet nopirkt pārtiku, vai tādēļ ir jābļauj virsū? Ar kādām tiesībām?
Paldies jaukajai mammai, kura izteica šai apsardzes kundzei savu neapmierinātību aizstāvot mūs.

01.12.2019

Atbilde no uznemums Maxima Latvija Pārstāvja atbilde 02.12.2019

Labrīt!
Paldies par sniegto informāciju.
Lūdzu uzrakstiet veikala adresi, kur notika minētais starpgadījums.
Atvainojmaies par sagādatajām neērtībām.

K Klientamnavtaisnība 01.12.2019

Aj jēziņ, kad beidzot vecāki sāks audzināt savus bērnus, vai vismaz atvainoties citiem cilvēkiem, kuriem traucē, nevis aizstāvēt sevi katru reizi visur un vienmēr...

L Linda888 01.12.2019

Jums bērnu nav,var redzēt.Divgadīgam bērnam vēl neko nevar ieaudzināt..

BondsBonds 02.12.2019

Tiem kam bērnu nav un nav vēl attīstījušies no savas infantilās bērnības šo tēmu komentēt nevajadzētu.

K Klientamnavtaisnība 02.12.2019

Ir. Divas meitas. Jūs tas var izbrīnīt, bet ja māk izaudzināt - nebūs nekādu bļaušanu un histēriju. Vienmēr smejos lasīt, ka "tie taču ir bērni". Nē, tātad ļaujat kāpt sev uz galvas. Un komentēt var jebkurš, ir saistība ar lietu, vai nav, katram ir tiesības izteikt savu viedokli. Un kāds sakars infantilismam ar komentēšanu - nav skaidrs. ))))

Oļegs Zatlers 01.12.2019

Štrunts ar to bļaušanu, lielākā daļa, vismaz tie, kam ir bērni, sapratīs un pacietīs. Bet divgadīgu bērnu barot ar "čupenītēm" gan ir nepareizi.

BondsBonds 02.12.2019

Vai tu jau dzīvo uz rīsiem un gurķiem?

Joe Rogans👽 02.12.2019

Un 2019.gada NEvārds ir...Čupenītes

B BK 02.12.2019

Iemāci savu bērnu uzvesties.

L Linda888 02.12.2019

Ka bērnam nopirku kātoto konfekti-visiem šķiet nosodoši,bet APSARDZES bļaušana uz māti ar mazu bērnu un raidīšana ārā no veikala ir ok?

K Klientamnavtaisnība 02.12.2019

Visticamāk nebļāva, bet vienkārši pateica, domāju, ka tieši Jūs emocionāli to uztvērāt kā tādu nosodījumu, ka Jūsu bērni nemāk uzvesties, tas izraisīja kauna sajūtu un Jūs sākāt runāt pretī. Tādējādi izraisot vēl lielāku konfliktu. Visbiežāk tā tas notiek, pēc pieredzes. Cik redzam ar ģimeni veikalos - bērni plēš, gāž no plauktiem, bojā preci, tāpēc arī ir vecāki, kam to ir jāregulē. Bērni nav vainīgi, atbildība ir uz vecāku pleciem. Vai šie vecāki pēc tam paskaidro viņiem, ka tie rīkojas nepareizi, bojā preci, traucē citus cilvēkus? Diez vai... pat, diemžēl, neiedomājoties par to.

L Lailailai 02.12.2019

Māte, kura netiek galā ar divgadīgu bērnu acīmredzot cer, ka pēc 10 gadiem paliks vieglāk. Stavēs rindā, bezzobu muti aizbāzusi ar kārtējo “čupenīti”.
Nav ko lamāt ti nabaga Lindu. Mēs tikai lasām, cilvēki Maximā tikai klausījās, bet pašai Lindai visa dzīve būs jāpavada ar tādu bērnu, kādu nu būs bijusi spējīga uzaudzināt.