www.sudzibas.lv MAXIMA Slikts serviss

Maxima - Slikts serviss

Nav tik ļoti kā sūdzība bet brīdinājums, nepērkat apģērbus vai ko līdzīgu Maxima veikalos, it īpaši kā dāvanu, nevarēsiet pamainīt pat uz citu izmēru, nerunājot jau par naudas atgriežšanu. Biju nopircis apģērba gabalu kā dāvanu, drusku nomisējos ar izmēru, nākamajā dienā griezos tajā pašā veikalā ar čeku, tika pateikts, ka ir pielaikošanas telpas, izmēru var un precizēt, bet kā es varu mērīt uz sevis apģērbu kas domāts sievietei? Maina tikai ja brāķis. Pēc PTAC noteikmiem viss ir pareizi, bet jābūt arī cilvēciskajam faktoram, pirmo reizi tāda situācija, ka neļauj samainīt izmēru. Tāda sajūta, ka ja gribi pamainīt jāplēš pa šuvēm un jāsaka, ka brāķis. Es saprastu, ja tā būtu apakšveļa, bet tā nebija.

Kolta 20.08.2018

Kur vispār prāts pirkt apģērbu kaut kādā Maximā, pie tam vel kā dāvanu. Nopietni? Kādu kvalitāti vēlējāties? Dolce Gabana, Armani vai Calvin Klein?

M MarisGarais 21.08.2018

Loģiski, ka nē, kāda kvalitāte, ne kvalitātē problēma, problēma tajā, ka neļāva pat izmēru citu izvēlēties. Un kā jau citam atbildēju, dāvana nenozīmē, ka kādos svētkos, var nosaukt vienkārši kā nopirkts citam cilvēkam. Vai ikdienā jūs staigājat kostīmā un balles kleitās?

ОK 20.08.2018

Dāvināt sievietei apģērbu no Maximas? Kauna nav?

M MarisGarais 21.08.2018

Dāvanas taisa ne tikai dzimšanas dienā, vnk pamaniju mantu ko vajag ikdienā, nopirku, sajaucu izmērus.

P Pagapaga 21.08.2018

Noteikti, ka trusikas :D

M MarisGarais 21.08.2018

Ja būtu apaksveļa es pat neko neteiktu, loģiski ka tādas lietas neatgriež.

Valter Švabe 21.08.2018

Biju nopircis drēbes RIMI vekalā Jēkabpilī viss ok !

S SVPIPA 27.09.2018

Ja nav saglabāts čeks ,tad jebkurā veikalā jūs pasūtīs,

S SVPIPA 27.09.2018

Kādā tik šausmīgā Maximā Jūs pirkāties?