www.sudzibas.lv MAXIMA Slikts serviss

Maxima - Slikts serviss

Ir apriebies nākt uz šo veikalu kur kasieres ir mēmas. Elementāri pat nesveicinās. Tikko atkal biju iepirkusies un nu tā pati situācija, vai nu kasieres nezin latviešu valodu, vai uzskata ka neesmu cienīga lai ar mani sveicināties. Lūdzu labot šo situāciju. Kasieres vārds jeļena nr. 1159 7. Pirkums bija veikts 20.10

в В.Т 78 04.07.2018

Просто ужас какой то!ну ничего,в следущий раз стоя будет вас обслуживать)))

"Ir apriebies nākt uz šo veikalu" - taču maniakālā atkarība no iepirkšanās spiež nākt vēl un vēl...
"Elementāri pat nesveicinās." - parasti cilvēki iet uz veikalu iepirkties, tāpēc kasiere, visticamāk nezin par jūsu psihiskajām problēmām un komunikācijas deficītu.
"vai nu kasieres nezin latviešu valodu,vai uzskata ka neesmu cienīga lai ar mani sveicināties." - vai tiešām cilvēks ir tik nabadzīgs, ka nevar aiziet pie kvalificēta psihiatra un tikt galā ar saviem mazvērtības kompleksiem?
"Lūdzu labot šo situāciju." - uz ko Кристина Никитина cer? Ka Maxima apmaksās viņai ārstēšanu?

J Jeļenа 04.07.2018

A man poh..., man spravka!

Andris Sa 05.07.2018

Кристина перед походом в магазин в следующий раз пейте таблетки чтобы не нервничать...

I inaida 03.08.2018

Man gan nepatīk,ka mani sveicina.Sākumā šķita jauki,ka sveicina.Taču labprāt nesveicinātos ar svešiniekiem.Labi,ka ir veikali,kur nav obligāti jāsveicinās.
Esmu novērojusi,ka,, mūsu dārgie sveštautieši,,neatbild uz sveicieniem...āā tad jau nesaprot ;))).

K Kristians.C 04.08.2018

Kāda starpība, vai ar tevi sasveicinās, vai nē? Tu domā, ka baigi jautri ir sasveicināties kasieriem ar kādiem 300+ cilvēkiem dienā?