www.sudzibas.lv MAXIMA Slikts serviss

Maxima - Slikts serviss

Sodien 31. Marta 2018 gada veikala Maxima Adrese Rīga, Maskavas 267 kasieris vārda alexandrs (uzvārdu nezinu) rupji ar mani runāja un atsākas mani apkalpot, tāpēc ka es viņam nepatiku. Es griezos pie tirdzniecības zāles vecākai gribēju zināt viņa uzvārdu bet man neteica. Tas nav pirmais gadījums, kad šis kasieris uzvedas neadekvāti, izskatās, ka viņš psihiski nav normals.
Ludzu pienemt lemumu par so darbinieku un jebkada gadijuma ziniot man par rezultatu.

L Līčija 30.01.2018
Nekvalitatīva prece

Nopirku O.Kalpaka iela,Liepāja veikala Maxima Viči laša malto gaļu,gribēdama izcept kotletes. Atvērot iepākojumu,ēst pargribējās... Žēl ka čeks nav,aizietu pie viņiem ciemos,pajautātu: Vai tāpēc viņa bija akcijā?

donna b 31.03.2018

Jums sagaidat ka jums seit pazinos par rezultatu? Tad gaidisiet lidz pastardienai.

Lēmums pieņemts: psihiski nelīdzsvaroti pircēji kasieriem nav jāapkalpo.

Vińiem visi mes esam psihi.