www.sudzibas.lv MAXIMA Slikts serviss

Maxima - Slikts serviss

Sveiki. Velos iesniegt sudzibu par veikalu Maximu Kuldīgā. Tas nav normalī, ka veikal ta ir nogruzīts ar precem, ka vispar nav iespejas ar bernu ratiniem iziet cauri. Ta ir katastrofa. Par bez ratiniem ejot ir kaut ko dabut, sastumtas veikala visadas paletes utt. Ja plaukta ir sakrauts, tad kadel vel janostums visa brīva vieta. Darbibieki ir daudz, vai tad nevar paspet ielikt plaukta jaunu precī. Vieglak piegruzīt pilnu veikalu, ka cilveki netiek cauri. Un vel strada tads apsargs, kuram ir tik liellls klepus, ka vinu var dzirdet veikala otra pusē, ar visu to ka veikala skan muzika. Vai vispar tads cilveks var stradat pie cilvekiem, es tai veikala iegriezooos biezi, un esmu to noverojusi. Un vai vinam vispar ir kkds sertifikats. Ir redzets ka vins stavūus gul, atstuteja pret plaukta un gul. Vai tas ta normali ir. Tik pat labi vins varbut ir slims ar kko nopietnu. Velos, lai jus nodoodat informaciju, istajam iestadem, jo tas nav normali.

B BK 11.03.2018

Tu esi kaut kada nenormala.

Kolta 11.03.2018

Ja jums ir klepus, vai jus sevi izolējat no sabiedrības?

J Jolanta Lapsane 11.03.2018

Vai jums ir kaut mazākā nojausma par to,ko pateiks darba devējs,ja jūs viņam piezvanīsiet un pateiksiet,ka uz darbu neiesiet,jo jums ir klepus?Ja jūs strādātu tās stundas,kuras liek strādāt apsargiem,ar tik maz brīvdienām,cik ir viņiem,tik garas stundas dienā un par tik smieklīgu samaksu,tad domāju, ka arī jūs pēc kāda laika vnk izrubītos.Kas attiecas uz veikaliem-ir kādas idejas, kad lai darbinieki izkrāmē preci,seko līdzi derīguma termiņiem,lai jūs,nedod dievs,nepaņemtu preci,kurai jau beidzies derīguma termiņš?Ņemot vērā, ka darbiniekiem ir vēl citi pienākumi, kuri ir jāpaspēj līdz darba laika beigām, jo,zinat-viņi arī naktīs grib pagulēt.Par preču izvietojumu-tāds tas ir visur,tāpēc eksistē likums,ka pat gadījumā,ja jums acis ir,nevis pierē,bet kur citur,un jūs tādēļ ko saplēšat,radot zaudējumus veikalam,jums par to neliek neko maksāt.

A Azik99 12.03.2018

Ar visu to, ka "Ta ir katastrofa", Jūs tāpat regulāri apmeklējat to veikalu. Ir tak citi veikali, ja tik ļoti vajadzība spiež, nu tad nāksies samierināties. Es arī ar bērnu ratiem reti kurā veikalā varu brīvi jebkurā ejā pārvietoties, jo bez precēm ir vēl citi pircēji ar ratiņiem un es kaut kā neuzskatu, ka man ir liela priekšroka attiecībā pret viņiem.
Par to piekraušanu - ir jābūt atstarpei starp plauktu un papildizvietojumu tādai, lai var tikt cauri ar iepirkuma ratiņiem! Tas ir atrunāts noteikumos. Ja ar iep.ratiņiem produktu ejā netiekat, var iet sūdzēties. Ja ar iep.ratiem tiek, bet Jūs ar bērnu ratiem nē - tā nav veikala problēma.