www.sudzibas.lv MAXIMA Slikts serviss

Maxima - Slikts serviss

Sveiki. Iecavas maximā ir ļoti liela problēma ar to, ka tur ir maz vietas un tākā esmu jaunā māmiņa, tad esmu ar ratiem, ratiem vietas ir tieši, tieši, bet principā vienmēr kad es ieeju veikala, tur tiek krāmēti plaukti un netieku nekam garām. Nezmaz vai mazulis jāatstāj ārā viens. Vai tiešam nevar atrast kādu risinājumu?

21.09.2020

Atbilde no uznemums Maxima Latvija Pārstāvja atbilde 21.09.2020

Labdien!
Paldies par sniegto informāciju.
MAXIMA Latvija ir svarīgs ik viens klients, tāpēc paldies, ka norādiet uz nepilnībām un lietām, kuras mums jānovērš.
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

Ar cieņu,
MAXIMA Latvija SIA

S Sintija Raginska 21.09.2020
Slikts servis

Sveiki. Šorīt no rīta biju jūsu veikalā, iepirkos , aizgaju uz pašapkalpošanas kasēm , visu izdarīju un gāju uz izeju , a tur apkopēja ar onkulīti kurš laikam krāmē preces ,gandriz kā pie izejas piestumuši paleti ar wc papīriem lai viņa varētu izslaucit , man nebija iebildumu pagaidīt , bet tad ,tas onkulis redz ka es gaidu , stumj atpakal vietā un jautā apkopejai- vai var jau stumt ? Ši skatas uz manis un tada nesmuka tonī - nu ja , nav jau citas izejas/ieejas , vina to biju domajusi , lai es ar ratiem eju caur kasēm, bet piebildīšu , ka maximā bija daudz tauta un lai ar ratiem izbraukatu , pa vienu kasi iekša , pa otru kasi ārā butu sarežģīti, un pie pašas izejas durvim tpt stāvēja velviena palete ar wc papiriem , man pašai vajadzēja ņemt un stumt malā lai vispār no veikala tiktu ārā. Un protams ar apkopēju bija ari asu vārdu apmaiņa.

S Sudzibas.lv Admin 21.09.2020

Vagons Komā 21.09.2020

Kādam laikam bija ļoti stipra caureja

Paradeez 21.09.2020

ja jau esat jaunā māmiņa, tad laiks maximai paplašināties un jābeidz krāmēt plaukti, lai jūs tiktu garām

S Smadzen'sVaig? 21.09.2020

Jažemaķ! Visai pasaulei man jāklanās!

Džozefīne 21.09.2020

Ja tā ir XS maxima, tad darīt tur neko nevar. Plauktos prece ir jāliek, citādi nāks citi pukstētāji, kuriem nepatiks, ka plaukti tukši.