www.sudzibas.lv MAXIMA Slikts serviss

Maxima - Slikts serviss

Labdien. Man interese tads jautajums, vai veikala stradajosa persona sava darba vieta drikst nomelnot citu acis veikala klientus. Man un manam pazinam ir nepatikami iet veikala kur viena konkreta persona nemitigi nomelno cilvekus pa visu veikalu un veikala vadiba neko nesaka jo ir koleges un draudzenes. Ka tas var but. Limbazniece

05.09.2020

Atbilde no uznemums Maxima Latvija Pārstāvja atbilde 07.09.2020

Labdien!
Atvainojamies par starpgadījumu!Lūdzu, noprecizējiet veikala adresi un atsūtiet informāciju uz [email protected] .

Ar cieņu,
MAXIMA Latvija SIA

A antra112 05.09.2020

sheit redzu divas baabas,kas vienu p..nesadalija.

R Robots45 05.09.2020

Ja ari taa kaa nesadalija vienu p... tad tas nenozime ka veikala daarbinieeces drikst nomelnot sava darba telpa klientus, savas privaataas dziives problemas lai risina arpus darba telpam nevis savaa darbaa viieta. Vaai tad tiesam veikalaa ipasniekiem nau nekas par to sakams. Lai risina savas problemas arpus darba telpam nevis pa darba telpam un katram pazistamam cilvekam iet tik un runa negativas lietas. Nau pirma darba vieta kur dzird ka darba devejs neko nedara ar saviem stradniekiem kur tiek nomelnoti un pazemoti klienti. Tadas ir laikam visas darbavietas.

R Robots45 05.09.2020

Vaii taad Jums patiktu ieiet veeiikala kur kada darbiniece nomelno Jus pa visu telpu un ka pazistams klients ieiet veikala ta tulit klat un tik sakas. Es domaju kaa neee, ne visiem patik tada attieksme no darbiniekiem

S Sauluks21 05.09.2020

Sadalija ko vai nesadalija, bet diemzel si nomelnosana turpinas jau loti ilgu laiku. Man nau patikami ka ari maniem draugiem un pazinam nau patikami apmeklet veikalu kur kada darbiniece to vien dara ka nomelno, un veikala vaditaja pilnigi neko nesaka un nedara jo redz ir draudzenes. Gribi risanat problemas lai to dara personigi nevis to dara darba vieta kur diena iziet neskaitami klienti cauri.

S Stradnieks55 05.09.2020

Ari diemžēl es esmu dzirdējis kā viena konkrēta darbiniece noliek veikala klientus savā darba telpā. Labākais jau ir tas ka veikala vadītāja to visu zin un neko nedara, lai tā nebūtu. Mans uzskats ir ka savas problēmas lai risina ārpus darba telpām nevis darba telpās, jo lai kā kādam kāds cilvēks nepatiktu, tas tomer ir veikala klients. Nē nu protams ja veikala vadībai tas skiet pieņemi tad jau viss ir OK un tad lai arī tādi strādā veikalos.

S Sauluks21 05.09.2020

Uz so es tiesam ari veletos dzirdet atbildi

S Stradnieks55 05.09.2020

Es tikai nesaprotu vienu, kāpec nekas līdz sim netiek darīts. Es si cilvēka vieta jau sen būtu sūdzējusies

uz ko?:)))

S Stradnieks55 05.09.2020

Man personigi tas loti nepatik

nu chura,kadu atbildi/

Z Zaiceva 05.09.2020

Pati ar sevi te sarakstas 😂😂😂.tipa ja bus vairakas sudzibas bus kkads sods?tam ir domatas kameras un vairaki liecinieki tam ko jus sakat.tad jau sen neviens veikalos nestradatu ja katrai sudzibai ticetu.

Džozefīne 05.09.2020

Un, šī konkrētā maxima atrodas kur?

T Taisnīgums99 05.09.2020

Lauku probleemas.

Klients45566 05.09.2020

Un jūs klienti kas risināt savās problēmas veikalā esat normāli un vēl uzrejat uz nabaga kasierem par neko jo redz kā jums nav garastāvoklis tāpēc jasaboja citām cilvēkam.

H Helsu 07.09.2020

Si sudziba vnk atgadina bernudarzu.