www.sudzibas.lv MAXIMA Slikts serviss

Maxima - Slikts serviss

Šodien Talsos maxima stāvu Rinda esmu 3. Stāvu pie svaigam zivim. Sieviete kas strāda pie gaļas mani nepamana ok, cilvēciska kļūda visu saprotu sieviete jav tā sktaida un laipni apkalpo. Bet par cik man jāsteidzas pieeju pie sievietes kas ari strādā pie vitrīnas bet pie sieriem es viņai saku:, sveiki es loti atvainojos bet vai jūs nevarētu nogriezt lasi" viņa vienkārši paskatijas uz gaļas meiteni un dusmīgi acirta tur ir meitene stāvi Rinda lai viņa griez.

23.07.2020

Atbilde no uznemums Maxima Latvija Pārstāvja atbilde 31.07.2020

Labdien!
Saņemot Jusu sūdzību par situāciju iepērkoties veikalā "MAXIMA XX" Rīgas ielā 8, Talsos, nekavējoties tika informēta veikala administrācija.
MAXIMA Latvija ir svarīgs ik viens klients, tāpēc paldies, ka norādiet uz nepilnībām un lietām, kuras mums jānovērš.
Atvainojamies par sagādātājam neērtībām.

T taisnibascinitajs3 24.07.2020

Un Jūs arī medmāsai prasāt, lai veic uz Jums ķirurģisku operāciju?

E Endija Leitarte 24.07.2020

Es kad pati stradaju pie vitrinas pie bulkam un salatiem tad man ari darba pienakuma ietilpa apkalpot cilveku pie galas grilla ... neskatoties uz to ka ta nebija mana darba zona ... un salidzinaji ar mesmasu ar kirurgu ... bet nogriezt lasi ja strada pie siera tur lielu makslu nevajag

Endija Leitarte, ja jau esi tik prasmīga, tad būtu ņēmusi un nogriezusi to lasi! Un vispār ar tavu apkopējas izgltību nav ko rīt lasi!

E Endija Leitarte 01.08.2020

Un ja katrs ta ies un griezīs tad kas tad tai veikalā darīsies .. varbūt jūs esat tik neaptēsts ka pats ejat veikalā pie vitrīnas un sverat , griežat ..
Pats laikam strādā par apkopēju ja zini kādu izglītību vajag..
Apkopēja arī ir tāds pats cilvēks kā pārējie !

E Endija Leitarte 01.08.2020

Katrs spriež pēc sevis