www.sudzibas.lv MAXIMA Slikta apkalpošana

Maxima - Slikta apkalpošana

Ogre, TC Dauga Maxima veikals, es kā parasti ierados lai iegādātos vistas fileju! Šodien 22.10 pie svaigas gaļas strādāja sieviete pārdevēja ļoti nelaipna kā parasti, sarkaniem matiem es teiktu pirmspensijas sieviete :)) viņas nelaipnību un dusmīgo acu skatienu jau sen biju ievērojusi, bet parasti tam nepievērsu īpašu uzmanību, pirku gaļu un gāju tālāk, bet sodien tas bija kaut kas! Es kā parasti piegāju pie svaigās gaļas vitrīnas un nostājos rinda, stāvu gaidu... pārdevēju aiz vitrīnas daudz visi ar kautko aizņemti, tagad viņa nāk man klāt kā parasti jautā ko man vajag es saku vistas fileju, no kā viņa saka a ko jūs man jautājat - ejat uz turieni (rada uz otriem svariem) tur arī jāprasa! Un vispār nevis pārdevējam ir jāiet pie pircēja bet pircējam pie pārdevēja! Un vienkārši aiziet prom uz otru pusi kur Nav cilvēku un sāk kārtot svaigo galu! Viņa atteicās mani apkalpot lai gan līdz šim viņa man bija devusi vistas fileju! Meitene pārdevēja kas stāvēja tālāk pie karstajiem ēdieniem sanāk ka viņai bija svaiga vista, izdzirdēja protams pienāca ātri mani apkalpoja, bet arī viņa nošokējās!
Kā man tas bija jāsaprot? Kā atvainojiet es varu zināt kas sodien strāda pie svaigas vistas ja līdz šim visi nostājas 1 rindā un vienalga ko Tu pērc cūku vai vistu! Ja Tu esi pie gaļas vitrīnām tev ir jāpienāk un jāiedod man tas ko es tev prasu! Nevis rupji jāatsakās mani apkalpot! Sieviete ļoti nepieklājīga un neatsaucīga - ej tad pensija vai prom no šī darba ja tev viss ir apriebies! Paldies par izbojāto garastāvokli!

22.10.2018

Papildināts LauraKova 22.10.2018

Un vinu sauc Ārija

really? 23.10.2018

Nu wooww, dzives trauma tagad, ka speej vispar izdzivot,ja saadi sikumi tev dienu bojaa? Dzive laikam neesi ar istam problemam saskarusies.