www.sudzibas.lv MAXIMA Šķietami nocenotu preču pārdošana bez norādītās atlaides

Maxima - Šķietami nocenotu preču pārdošana bez norādītās atlaides

Labdien, regulāri iepērkos veikalā Kastrānes ielā 14, ne vienmēr, taču esmu ievērojis faktu, ka nocenotās preces diemžēl tiek pārdotas par iepriekšējo cenu, bez nocenojuma. Esmu ievērojs šo jau reizes 3-4 pēdējo dažu mēnešu laikā, pieļauju, ka esmu ievērojis ne vienmēr. Protams, tas it kā ir sīkums, kura dēļ noteikti nepalikšu trūcīgāks, taču pats fakts rada aizdomas, turklāt pieļauju, ka daudziem cilvēkiem šis patiesi ir būtiski. Pievienoju foto no šodienas pirkuma..

Papildināts Eriks Jekabsons 27.08.2020

man nesanāca pievienot foto, taču manā rīcībā tas ir...

27.08.2020

Atbilde no uznemums Maxima Latvija Pārstāvja atbilde 01.09.2020

Labdien!

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām. Vai Jūs, lūdzu varētu atsūtīt fotogrāfijas uz [email protected]

Ar cieņu,
Maxima Latvija

Vai finansiāli izdevīgāk nebūtu šo jautājumu risināt uz vietas veikalā, un pie reizes atgūt pārmaksāto naudu? Saprotu, ka nav viegli pieradināt sevi sekot līdzi katram pirkumam, kurš tiek noskenēts, bet tā tomēr ir jūsu nauda! Kasierei ir pilnīgi vienalga, iesit viņa precei atlaidi jeb nepamana to, viņas alga no tā nemainās.

Paradeez 28.08.2020

Kasieris, ātri sitot pirkumu, var nepamanīt to uzlīmi vai ārī no tās uzlīmes ir tikai puse pielīmēta. Cilvēkiem jāiemācās runāt, ja sit pa pilnu cena, vienkārši pasakat,ka prece ir nocenota.

⛔️ 28.08.2020

"Protams, tas it kā ir sīkums, kura dēļ noteikti nepalikšu trūcīgāks, taču pats fakts rada aizdomas, turklāt pieļauju, ka daudziem cilvēkiem šis patiesi ir būtiski."
Tad ko, tu uzskati, ka esi visbagātākais un pārējie ir plikadīdas un ubagi? Tā ir diskriminācija

Oskars Oskarsons 28.08.2020

Maximā nocenotajām precēm pēc noskenēšanas sākumā parādās oriģinālā cena. Kasierei pēc tam tā ir manuāli jāizlabo uz nocenoto. Man personīgi nekad nav gadījies, ka kasiere to pati neizdara, bet vispār, ja ņemat nocenoto preci, tad vienkārši vajag pasekot līdzi un noradīt to kasierei, ja cena nav samazināta.