www.sudzibas.lv MAXIMA Siera izstrādājumu uzdod par sieru

Maxima - Siera izstrādājumu uzdod par sieru

MAXIMĀ pērekot veikala safasēto sieru, kas tiek pārdots ar atlaidi un maksā ap Ls 2.99, jau atkārtoti konstatēju, ka siera izstrādājums tiek uzdots par sieru. Tātad MAXIMA krāpjas. Siera izstrādājumu nav iespējams normāli sarīvēt, jo tas ir līmīgs, savukārt īstajiem sieriem ir pavisam cita konsistence un tie ir stingrāki. Bezkaunīgi. Būs jāraksta attiecīgajai inspekcijai, lai nekaunīgā Maxima izbeigtu šo pircēju muļķošanu. Lai ēd paši savus līmīgos siera izstrādājumus.

Z

Z Zara 01.12.2011

MADAMA a cto ti xoces za takije dengi? Porazajus tuposti ludej, da pisat nado no sama to dogodatsa mozno

ž Žanna 01.12.2011

Neiet runa -cto ti xoces za takije dengi-, stulbā ZARA!!! bet gan par to, ka veikala darboņi atļaujas krāpt pircējus ar nepatiesu informāciju uz preces!!! Tāpēc taupīsim čekus, un dosimies ar "iesmērēto" produktu uz Patērētājiem!

T Točno 01.12.2011

Vot glupas bābas! Tā ir, kad visu grib "na haljavu"!

M mja 01.12.2011

zara un tocno- gluzi ka krievvalodigie okupantu atkritumi

Z Zara 01.12.2011

davajte zalujtes v pateretaju tolko i mozete cto i nitj, na licnosti uvazajemaja latisna nikto ne perexodil!

T Točno 01.12.2011

Točno, vienīgais dabiskais produkts, kas ir saglabājies no padomjlaikiem ir tas, ko iedošu tev mja mja vai mjau mjau atsūkāt, iepriekš ar lauzni izsitot visus tavus palikušos zobus.

S SEXAPATALOGS 02.12.2011

ZANNA PATERETAJOS TEVI MES LAPAK REDZAM EJAM NEKA NAKAM. ATLIENAT UN JASAK KUSTET. TA SANEMU SAVU ALGU UN MIERS. SEDI MAJAS UN NETRAUCE MAN NEKO NEDARIT. NE JAU STRADAT TUR MANI TEVS IEKARTOJA...