www.sudzibas.lv MAXIMA Sabojājusies pārtika

Maxima - Sabojājusies pārtika

Nesen, apmēram 2 nedēļas atpakaļ iegādājos vistas stibinjus Maxima XX Saharova ielā (Plavniekos), kad nākošajā dienā vēlējos tos pagatavot, atverot paku sajutu tādu sapujušas gaļas smaku, ka acīs asaras saskrējā. Iebakstot ar pirkstu paliek pēdas, kas liecina, ka gaļa sākusi jau trūdēt. Un vakar, nopirku dzeramo persika jogurtu, šodien atverot vaļā ieraudzīju ka virsa ir smuki zaļā krāsā!
Maximas vadībai vairāk vajadzētu skatīt līdzi, pie kādām temperatūrām glabājās īstermiņa produkti!!!
Un pirms, Maximas aiztāvji sāk k ko komentēt, vēlos pateikt, ka NĒ, es NEesmu tāda muļķe un nelieku produktus cepeskrāsni, lai tie tur sildās un bojajās! Tam ir domāts ledusskapis, kurš maksimā diemžēl nestrādā! Vai tik tiešam tik nabadzīga, ka nevar iegādāties jaunus, vai salabot vecos?!

R

D Ditas 15.08.2013

Tad varēji iet pie Maximas vadības un izrunāt radušos bēdu.

R RedLips 15.08.2013

redziet, par paartiku uzzinaaju, ka vinja ir sabojaajusies tikai naakoshajaas dienaas, tur jau vadiiba atbildeetu, ka nav ko eedienu tureet uz palodzes saulee, ka pati esmu vainiiga ha ha ha
Laikam, buus jaasaak veikalaa veert valjaa pakas un skatiities vai nav bojaati produkti, bet labaak izveleties citus veikalus, nevis Maxima.

Nandia 16.08.2013

Nav jau garantiju, ka citos veikalos tiek ievēroti visi pareizie temperatūras ierobežojumi un norādes.
Kaut vienmēr vadamies pēc derīguma termiņiem uz iepakojumiem un produkta izskatu (ja iepakojums to ļauj), bet ir nācies mājās saskarties ar iepelējušiem jogurtiem, ieskābušiem pieniem, tikko atgrieztas svaigās gaļas gabala nezkāpēc ar gaļās vecuma smaku ieskābuša/ ierūguša arbūza un smirdīgas pēc līķiem melones... un to var turpināt un turpināt, bet tas viss ir sastopams gan Rimi, gan Iki, Prisma utt. Maksimā vispretīgāka8s bija - ziedkāposti. Pēc skata smuki, stingri. Izvāru. Griežu uz pusēm - mazi mazītiņi tārpi iekšā mudž pārvārījušies.
Smieklīgi gan skanēs un noteikti es ar no malas veikalos izskatos smieklīgi, bet - precīzāk sekojiet der.termiņam, nepērciet jau safasētu gaļu un citus produktus, BET labāk 7 reiz preci apostīt :))) un tikai tad groziņā iekšā.