www.sudzibas.lv MAXIMA Attieksme pret klientu!? No info centra darbinieces!

Maxima Rēzeknē - Attieksme pret klientu!? No info centra darbinieces!

Labdien.
Vakar izveidojās ļoti nepatīkama situācija Rēzeknes Maxima XX, Atbrīvošanas alejā 155. Pirms ieiešanas veikalā, nolēmām izmantot Maxima labierīcības. Ieskaitījos makā, nav sīknaudas, tikai 0,50 centi. Eju uz info centru, lūdzu, samainīt naudiņu tā, lai varu samaksāt par labierīcībām. Seko naida pilns skatiens no kaut kādas mākslīgas blondīnes ar gariem matiem, un rupji atbild, ka info centrs nav nekāda banka, lai lasos prom. Pie info centra kases stāvēja sieviete, viņa norēķinājās un piegāja pie manis, teica ka varot man samainīt. Mēs ar naudiņām samainījāmies, pateicu lielu paldies un ar smaidu šķīrāmies.
Aizeju uz Maxima labierīcībām, iemetu 0,20 centus, ieeju - ne papīra, ne roku dvieļu, ne ziepju! OK!
Paldies par nelaipno apkalpošanu! Vai tiešām tik grūti samainīt naudiņu.
Es pati arī strādāju veikalā, un varu teikt, ka tā pret klientiem neizturos. Ļoti labi zinu cik stundas jāpavada uz kājām, bet tas nevienam nedod tiesības izturēties rupji!

I

J Jānis Adijāns 16.05.2018

Sūdzība vietā. Vēl jo vairāk - normāli būtu, ka vispār nebūtu maksas tualešu un visiem iepirkšanās centriem kā arī pašvaldībām būtu jānodrošina bezmaksas tualetes un arī par saviem līdzekļiem civilizēti jāuztur.

Galu galā tualete ir cilvēka primaŗā pamatvajadzība. Tad jau arī par gaisa izmantošanu sāks iekasēt naudu.

R Rotmannn 18.05.2018

Tad jau visiem jabut civilizetiem.apkopeja nesedes tualete visu dienu bez partraukuma.bet bezmaksas tualeti lielums cilveku parves par izgaztuvi dazas minutes,pudeles uz gridas,papiri samesti,izliets udens...kad cilveki saks uzvesties civilizeti,tad ari dzivosim civilizeta pasaule,bet ja no 100 cilvekiem civilizeti uzvedas tikai 20 tad nav jabrinas ka esam dibena

J Jānis Adijāns 28.01.2020

Latvietis latvieša ēd! (c), laikam tā brīvība nav paņemta līdz galam. Krievijā un komunisma režīmā ir maksas tualetes, savukārt pūstošā kapitālisma citadelē ASV ir tikai bezmaksas pec tam tiek normāli uzturētas kārtībā par pašvaldības līdzekļiem.
Biju tur, redzēju to.

R Rotmannn 18.05.2018

Tur kameru nav,un dazi vnk zog tas lietas-ziepes,papirus...ja butu iepeja ari rozetes vai santehniku noskruvetu un iznestu...par to ka naudu nesamainija tas gan mulkigi,labi es vel saprastu ja neizmaina papira naufu,bet monetu?

L LINDA2018 28.05.2018
Slikta prece

Labvakar maxima xx rezekne ĺoti sliktas pukes pardod visas novītusas. Kas par to atbild. Un loti daudz preces bez terminiem nocenotas-laikam termįņš nokasīts. Lūdzu pārbaudiet šo veikalu. Tāda pircēju mānīšana notiek.

V Valentins Rasims 02.08.2018

Labdien. Vcera v Rēzeknes Maxima XX, Atbrīvošanas alejā 155 pokupala cipsi na cenike bila odna cena , na kase okazalas drugaja , obratilis v info centr , okazalas bila akcija , no ona uze zakoncilas 30. ijulja , a vcera bilo uze 1. augusta i eto vina rabotnika , cto vovremja ne snjato predlozenie.foto prilagaju. kazetsja nebolsaja raznica v centah , no ne prijatno.

M Marta_07 04.02.2021

Itkā vecis, bet raksta sieviešu dzimtē! Tu kaut kāds ONO? Ko piesienies darbiniecei!