www.sudzibas.lv MAXIMA Par MAXIMA uzlīmēm

Maxima - Par MAXIMA uzlīmēm

Vakar, 15.09.09.devos uz Maximu Deglavā ielā, lai apmainītu uzlīmes pret kastroli, jo tagad ir tāda iespēja, ka sakrātās uzlīmes no 14.09.09. līdz 20.09.09. var apmainīt, un jāsaka, ka biju ļoti nepatīkami pārsteigta, ka beidzot kastroļi ir atvesti, bet nav kastroļiem vāku, pilnīgs stulbumskāda jēga kastrolim bez vāka, ja attēlā skaidri redzams, ka piedāvājumā ir kastrolis ar vāku. Devos uz Maximas Informācijas centru, lai noskaidrotu, kas par lietu, atbildēja vienaldzīgi, ka nezinot un tas īpaši arī neinteresējot. Secināju, cilvēki tiek maldināti, nāciet mainiet uzlīmes, bet mums Maximas darbiniekiem ir nospļauties, kastroļi atvesti un ko tad vēl jūs gribat?

J juris 16.09.2009

nu cik es biju dzirdējis, tad jau pašā sākumā vākus piedāvāja nopirkt atsevišķi.
Tāpēc pirms kur piedalies, noskaidro visus par un pret :)

I Ineta 16.09.2009

Labi, ka vēl dabūjāt kastroli, es ar savām uzlīmēm 14.09.09. ap pl. 20.00 aizgāju uz Kurzemes prospekta Maximu un no pannām un kastroļiem nebija vairs ne smakas...informācijā paskaidroja, ka no rīta esot bijuši, bet ļoti maz un kad būs neviens nezin! Visīstākā cilvēku krāpšana!

B baiba 16.09.2009

Es biju mainījusi uzlīmes pret kastroli un nekāda vāka tur nemaz nav bijis..

J Jekaterina 17.09.2009

eti kriwki nado bilo pokupatj otdeljno... ewe s samogo na4ala... esli vi ne soobrazaete sami ni4ego to ne nado gnatj na drugih... vnimateljnee nado samim smotretj na to 4to vam predlogajut i 4itatj...

I Irita 20.09.2009

Arī es tiku mainijusi uzlīmes gan pret katlu, gan pannu. Vāki bija jāpērk atsevišķi - piemēram pannai - 4.99ls. Tā ka komplektā nevienam nebija...

V viktorija138 29.10.2013

VIENMĒR vāki ir jāpērk atsevišķi. VIENMĒR!!!
Pat, ja vienkārši (bez kādām uzlīmēm) iesi trauku nodaļā, lai nopirktu kastroli-vāku jāpērk atsevišķi