www.sudzibas.lv MAXIMA Nepareiza cena

Maxima - Nepareiza cena

Šodien Valmieras maxima nopirku vistas fileju nocenotu. Cena uz paciņas bija vienai 0.60eiro otrā mazlietiņ dārgāka. Atnākot mājās un pārbaudīt čeku secināju kā galā pārdota par dārgāku cenu un pat dārgāk nekā pirms nocenošanas. Pielikumā foto ar čeku un kartītēm. Uz veikalu nebija iespējams doties jo dzīvoju ārpus Valmieras.

31.07.2020

Atbilde no uznemums Maxima Latvija Pārstāvja atbilde 19.08.2020

Labdien!
Atvainojamies par radušos starpgadījumu un novēlotu atbildi! Esam kompensējusi cenu starpību Jūsu PALDIES kartē, atlikumu var pārbaudīt PALDIES interneta kontā: https://www.maxima.lv/paldies/ .
Lūdzam pievērst uzmanību preces cenai uz kases ekrāna, kad tiek skenēta prece, un, ja tomēr preces cena nav atbilstoša, uzreiz atteikties no preces pirkuma brīdī, kamēr nav noslēgts kases čeks, tad kasieris izņems preci no pirkuma. Jūs varat arī vērsties ar preci un kases pirkuma čeku veikalā, kur tika veikts pirkums: MAXIMA X veikalā pie Maiņas vadītāja vai Vecākā kasiera, MAXIMA XX un XXX pie Informācijas centra darbinieka, un atgriezt preci vai pieprasīt kompensēt cenu starpību. Cenšamies risināt šādus gadījumus par labu Klientam.

Ar cieņu,
MAXIMA Latvija SIA

M Mego izmeklētājs 31.07.2020

Svaigs nocenots cālis vai svaiga nocenota fileja izskatäs dažādi