www.sudzibas.lv MAXIMA Nepārdod salātus

Maxima - Nepārdod salātus

Es strādāju līdz 22:00 un knapi paspēju uz Maximu tikai 22:30. Man nav laika gatavot un vieži vien es nopirku kaut ko kulinarījā vai salātos. 22:40 visi salāti jau ir sēgti ar plēvi un kad tu vienkārši pienāc apskatīties kas tur ir, pardēvēja skatās uz tevi ka uz sūdu, un kad tu paprasi kādu salātu ir divi varianti: 1. viņa ar tevi ļoti rupji runās un atbildēs un ieliks to salātu ka lopam (bija situacija kad viņa no naida iemeta to karoti ar kuru liek salātas ar visu spēku izlietnē), 2.vai arī vienkārši atteiksies, teiks ka "salāti jau slēgti". Un kā to saprast? Lieciet tad īsaku darba laiku kulinarījai, es neko nesaprotu, ja tie strādā līdz 23:00, kāpēc tie atsakās likt salātus?

Ontūns 20.02.2015

Redzi, Maximā lielākoties strādā dažādas pabiras, kurām cilvēcīga attieksme un tolerance ir svešas lietas.

db 20.02.2015

Viss ir pareizi. Aizver tāpēc, ka cilvēkam pirms miega apēdot bioloģiski toksisku ēdienu, piemēram, Maximas salātus, var notikt saindēšanās ar letālu iznākumu, tāpēc Maxima vadība nevēlas uzņemties atbildību.

intel 01.11.2016

Nu ja vismaz laicīgi var izsaukt ātros uz vēdera skalošanu...

I Ieva11 20.02.2015

Šāda izturēšanās prec pircēju nu gan nav toleranta.

I Ieva11 20.02.2015

Šāda izturēšanās pret pircēju nu gan nav toleranta.

R Rika 22.02.2015

Tur taisniib! Arii citas pilseetas taa izturas!

Latviešu tautas 22.02.2015

Vel pec divsimts gadiem uz rīgas krogiem bija uzraksts "Suņiem un latviešiem ieeja AIZLIEGTA!" Kur ta dzīve ripo?..