www.sudzibas.lv MAXIMA Nelaipni darbinieki

Maxima - Nelaipni darbinieki

Maximā brīvības gatve 310. Iepērkoties veikalā 3.02.2019. Nepamatoti pircējs tika uzskatīts par zagli. Tika paņemtas divas kit-kat konfektes no groza, lai nosfērtu tās un salīdzinātu vai konfektes cena ir vienlīdzīga batoniņam, un ko būtu izdevīgāk pirkt. Konfektes, protams, tika noliktas atpakaļ, taču brīdī, kad tika maksāts par pirkumiem no telpas, kur bija monitori ar kameru ierakstiem iznāca sieviete un skaļā balsī sacīja, lai par konfektēm, kuras esam sazin kur paslēpuši velkam arā un samaksājam. Mēs, protams, sacijām ka konfektes tika novietotas atpakaļ. Sieviete, kas mums pārmeta laikam ieraugot mūs pati saprata, ka neesam nekādi zagļi, bet tas nemaina to kaunu, ko mēs piedzīvojām. Nav grūti nopirkt 2 konfektes, bet laikam konfekšu uzraugam ir grūti darīt savu darbu kvaletatīvi. Neesmu nekāds čīkstētājs, jā, var kļūdīties, bet ir cilvēcīgi jārunā, nevis uzreiz jāsauc par zagļiem. Šī sieviete iespējams šo ir aizmirsusi, bet es vēl joprojām jūtos neērti. Maximu noteikti vairs neapmeklēšu un citiem iesaku negramstīties gar stendiem, kur ir sveramas lietas. Nevis pircējus vajag uzraudzīt, bet darbiniekus!

04.02.2019

D

really? 04.02.2019

Ja vien nesi tikko dziivi mezaa beigusi, tad tacu ir skaidrs,ka vienmer mazaaki iepakojumi maksas dargak,ka lielie,jo nak papildus pakosanas un razosanas izmaksas klaat!

A AGr 04.02.2019

Turklāt uz cenu zīmēm parasti ir norādīta arī cena par kg, lai varētu vienkāršāk salīdzināt cenas produktiem dažādos iepakojumos. Kāpēc, lai vēl kaut kas būtu jāsver?

B BK 04.02.2019

Aizej un paraudi.