www.sudzibas.lv MAXIMA Neievēro likumdošanu

Maxima - Neievēro likumdošanu

2020. 23 novembris. Apmēram plksten 17: 40 pats apmeklētākais laiks veikalā. Visi apzinīgi uz veikalu atnākuši maskās. Taču diemžēl atrodās vīrietis kurš ignorē noteikumus un Rindā stāv bez sejas aizsega. Nepietiek kad viņš apdraud apkārtējos, pārdevēja viņu vēl apkalpo. Kas maximai savi likumi sava kārtība... Vai par to nepienākās 5000 eiro sods? Ne jau sods man interesē, bet tas lai veikals nodrošina drošību un kārtību!

23.11.2020

Atbilde no uznemums Maxima Latvija Pārstāvja atbilde 24.11.2020

Labdien!
Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!
Esam informējuši visus veikalu darbiniekus par pareizu rīcību, ja klients iepērkas bez maskas, izvietojuši papildus informatīvus materiālus, kā arī palielinājuši apsardzes kapacitāti veikalos. Gadījumā, ja cilvēks atrodas veikalā bez sejas aizsega vai vēlas veikt pirkumu kasē vai pašapkalpošanās kasē, mūsu darbinieki laipni aicina klientu uzvilkt sejas aizsegu. Gadījumā, ja lūgums netiek ievērots, kolēģis ir tiesīgs klientu neapkalpot un nepieciešamības gadījumā iesaistīt apsardzes darbinieku. Lai mēs varētu sazināties ar konkrēto veikalu un izrunāt šo starpgadījumu, lūdzam atsūtīt uz e-pastu [email protected] veikala MAXIMA adresi un kases numuru.

Ar cieņu,
MAXIMA Latvija SIA

B

K kawenna 23.11.2020

Ārā no mājas iet vispār nav droši. Sēdi mājās.

L Livva 23.11.2020

No sava pagraba labāk lien ārā tikai vēlā vakarā, nevis laikā, kad cilvēki nāk no darba.

Vagons Komā 23.11.2020

Ceru, ka neapmizies no sausmam

N Noboby 23.11.2020

Man ar tāda situacija nesen bija tik es no bailēm saku diareju laist un man bikses bij jāmaina pēc tam. Es prasīju lai veikals kompensē man vismaz etalonu lai nav sava mašīna ar šķidru kaku jāsēž bet veikals atteica

Joe Rogans👽 23.11.2020

Ko tagad Maxima no 5k bankrotēs, bet īstenībā nē, jo nekādi 5k nebūs jāmaksā, jo tu vienkārši uzrakstīji sūdzības lv nevis izsauci policiju.

н НеКариньш 23.11.2020

"Taču diemžēl atrodās vīrietis kurš ignorē noteikumus un Rindā stāv bez sejas aizsega. Nepietiek kad viņš apdraud apkārtējos, pārdevēja viņu vēl apkalpo. " ----- Nu viņš apdraud sevi neviss tevi! Maska ir individuālais aisarglīdzeklis! Un ja tu esi maskā, tad tevi uz 70% ta aizsarga. Ja tevi tas neapmierina, tad nodzer baldrijānu...

G Gunars1987 24.11.2020

Velciet sejas maskas iepērkaties pa 2000.eiro vai vairāk kad visa prece noskanēta pasakiet ka aizmirsāt maku lai krāmē visu preci atpakaļ jo likums neparedz sodu par aizmirstu maku.

Joe Rogans👽 24.11.2020

Priekš kam? Ieriebt nabaga pārdevējai, kura strādā 16h par 3€ stundā? Esi kādreiz maximā par 2000€ iepircies, tev vajadzētu visu dienu lai sakakramētu to visu 20 grozos, pēc tam 2h stāvēt pie kases un priekš kam? Maximai no tā ne silts ne auksts.

G Gunars1987 24.11.2020

Viens cilvēks mierīgi var pielādēt 5.ratus pilnus neskatoties uz cenām krāmē iekšā tikai ja vēl čomu paņem līdzi...Nu varbūt tad tauta ies pie mūsu 100.galvām kulturāli parunāt...