www.sudzibas.lv MAXIMA Neatbilstoša cena

Maxima - Neatbilstoša cena

Nevaru noklusēt par sašutumu ko piedzīvoju Limbažu MAXIMA (xx), iepērkot elektropreces. Vēlējos nopirkt acijas preci par 1.99, taču maksājot pie kases tika paprasīts 5.99. Nesaprotu kāpēc tiek izliktas akcijas pece lielajā stendā, ja tā jau beigusies. Arī veikala administratore nevarēja paskaidrot, kādēļ ir šāda cenu starpība. Nesaprotu, kas tad īsti par to visu atbild, jo skaidrību nezina neviens.

V

L liesma 17.01.2009

Kas tā par elektropreci, kas maksā 1, 99?? ŠAUSMAS! No nabadzības cilvēki ir gatavi, ka būs lielāks risks gan dzīvībai, gan veselībai.
Uztver šo lietu pozitīvi...nav ko stresot! Varbūt pat vari bez tā iztikt. :)

G GE 19.01.2009

Nav jau pirmais gadiijums par taam akcijas preceem Maximaa, vienreiz pie kases arii atstaaju akcijas preci un nenopirku un kad gribeeju naakamo iegaadaaties paarbaudiiju pie cenu noteiksanas aparaata kaa vienmeer cena neatbilda tai kas bija pie preces un blakus traapijusaas paardeveejas nevareeja atbildeet kaapeec taada atskiriiba un piedevaam veel Krieviski man saaaka verveleet. Tas bija Imantas maximaa.

E elina 13.03.2009

vakar stāvot rindā pircēja pirms manis pirka kurpes kur cena bija 8.45, bet pie kases sita 8.99, vina prasija kapec ta, kasiere pretiigi vienaldziigaa giimii prasa nemsiet vai nee, un viss, vina prasa kapeec taada cena?? kasiere saka nezinu nemsiet vai nee?? peerku es vāzi atlaide no 3.99 uz 1.20, izsit 3.99, es saku u zvāzes uzraktīts 1.20, šī prasa nemsiet vai ne? es saku, ņemšu bet pa 1.20, vienvārdsakot, principā, teicu gaidīšu kamēr dabūšu pa 1.20, nepagāja ne stunda un dabūju, bet šī bija n-tā reize, ka dman pie kases uzdod šo jautājumu, parasti atstāju, ..rodas jautājums, ko dara nodaļu vadītāji, kapēc regulāri ir šādas kļudas?? nebūtu man maxima blakus mājam, es neietu uz šo veikalu, bet diemžēl rimi nav blakus...es šoreiz nevainoju kasieres, vinām ir gruuti, jo visas negaacijas tiek vinjaam, kaut arii nav vainiigas...

A atrisini 13.03.2009

Labaak peerc visas www.atrisini.lv, jo tur visaam preceem atlaide -83% un cenas no 1 Ls!
Visaam preceem cenas atbilst kaa noraadiits un piegaade jau tajaa pashaa dienaa!
www.atrisini.lv