www.sudzibas.lv MAXIMA Mīlestības romans darba vieta ar apsargu.

Maxima - Mīlestības romans darba vieta ar apsargu.

Loti nepatikāmi nakt uz veikalu maxima dagda, jo kasiere edite kase sevi ved ka izvirtusi sieviete. Visi iedzīvotāji loti neapmierināti ar viņas apkalpošanu. Izrādas ka viņaj ir romans ar veikala apsargu ruslanu, kuram nesen piedzimis dēls. Vi visu laiku atrodas blakus viтaj kad strda.. Loti nepatikami uz to skatities, vina ari cenšas but blakus viņam, pat kad rinda stāv vina nesteidzas uz savu darba vietu. Viņai ir daudz svarigakas lietas. Esmu dagdas iedzīvotāja un manus uzskatus atbalsta visi pazistami cilveki. Vai tiešam dagda nav pieklājīgu cilvēku kam vajadzīgs darbs, un kam nav nospļauties uz cilvēku velmem?

V

V Vasilij 20.06.2017

darba vietaa ar var miileeties un zagt kopaa

C critical thinker 20.06.2017

kur ir visi, lai nāk šurp!

Kolta 20.06.2017

Un kāpēc uzreiz izvirtusi sieviete? Mīlestība ir skaista ari darbavieta. Un ja vel var apvienot, kāpēc gan ne?!
Un jā, varbūt vajag vairāk koncentrēties tam, kāpēc Tu esi atnācis uz veikalu nevis vērot un apspriest kādas kuram ir attiecības.

K ko2006 10.10.2017

Sieva bija informēta, i runāja ar viņu, bet tā kundze Edīte visu priekša sūtīja stāvoklī esošo sievu nah...

vai ne? skauž laikam ;P

L Lepnā Lavīze 20.06.2017

Vispār jau uz veikalu iet pirkt, nevis pētīt, kas ar kuru. Ja tā Edīte vīru atņēmusi, tā arī raksti.

L Lepnā Lavīze 20.06.2017

Vasilij ir Dagdas iedzīvotāja :D Transgenders, vai?

Vasilij ir būtne :)

Den91 21.06.2017

По любому такую жалобу могла написать только неудовлетворенная мужем женщина

J JNS 21.06.2017

Darba vietā nav tā vieta kur maigoties. Īpaši ja runa ir par personālu uniformas un klientiem publiskI pieejamās vietās.

Tomēr... varbūt autore varētu uzrakstīt sūdzību konkrētā veikala vadībai?

baltGro, SIA 25.06.2017

Varbūt tā ir Maxima's jaunā mārketinga kampaņa? Redz, tie kuri nezināja, ka Dagdas maximā notiek šādas intrigas, tagad brauks tieši uz Dagdu, lai redzētu to pašu acīm.