Maxima - Melošana

Aicinām pievienoties kolēģus Maxima veikalā Bauskā, Pionieru ielā 2 (aktuālā informācija Maxima mājaslapā sadaļā vakances):

- kasierus (no 3.40 eur/h līdz 4.20 eur/h) ,
- pārdevējus (no 3.40 eur/h līdz 4.20 eur/h)

sveiki! Atradu reklāmu kur veikals maxsima atklati melo par stundu likmi, teikšu tā zāles darbinieka alga veikala maxsima ir 3eiro pirms nodokļa, kasierim stundas likme bija 3,10 pirms nodokļa a ne šis summas kas tiek norādītas.

14.05.2020

Atbilde no uznemums Maxima Latvija Pārstāvja atbilde 14.05.2020

Labdien,
pārbaudījām Jūsu sniegto informāciju.
Sludinājumā ir norādītas faktiskās spēkā esošās likmes šobrīd.Zemākā kasiera un pārdevēja likme Maxima Bauskas veikalā ir 3.40EUR/stundā. Arī šī veikala esošajiem kasieriem un pārdevējiem nav zemākas likmes.
Zāles darbinieka likmes Bauska veikalā ir 3.05-3.50 EUR/stundā. Zāles darbinieka vakances patreiz šajā veikalā nav, un tā netiek reklamēta.

Ar cieņu,
MAXIMA Latvija SIA

N

J Jančuks09 02.05.2020
Slikts serviss

Pārdevēja Santa nevēlas apkalpot klientus (pensionāru)

S Sudzibas.lv Admin 03.06.2020

U uznemums Maxima Latvija Pārstāvja atbilde 03.06.2020

Labdien!
Lūdzu noprecizējiet informāciju, kurā MAXIMA veikalā Jums radusies šāda situācija?

Ar cieņu,
MAXIMA Latvija SIA

M Mego izmeklētājs 14.05.2020

Bet jums jau ir iespeja neparakstit līgumu ar zemāku likmi un ir arī tāda situacija ka veikala lielums ,atrasanās vieta ,utt maina stundas likmi uz augšu vai leju

N Nils37 03.06.2020

nekas nekur nav mainijis nemainis,es jums saku velreiz maxsiam nemaksa tadu pasu stundas likmi ka Rimi piemeram jo maxsiam vienmer bija viss zemekas algas

Работяга 14.05.2020

mums veikala vispar kasierus nav.. visi ej pasapkalposanas kase.. jauna uzbuveta maksima parus menesus atpakal, bija strids kurs pirmais ies stradat, bet tagad tur neviena nav!