www.sudzibas.lv MAXIMA Melodrama vadiba

Maxima - Melodrama vadiba

Mans virs strada maksima par kraveju. Direktore atlavas vakar pateikt sadus vardus ka vins slikti sacis stradat un ka uz vina amatu esot daudz pretendentu. Virs nesaprot kapec vina ta atlavas. Uzskatu ka vajadzetu paskaidrot cilveka kludas lai vins varetu laboties ja ta tas tiesam ir. Veikala vispar ir bardaks kravejiem liek darit ne vina pienakto darbu bez piemaksas,augstak stavosie var atlauties uzblaut,un prieks viniem tas ir normali. Kur skatas augstak stavosie prieksnieki?

Papildināts Donna 18.10.2017

Taped kai cilveki beg no latvijas,jo par smiekligu algu vel izruras ka pret suni.

D

Dainis 18.10.2017

Tāpēc, ka cilvēki ir pārāk slinki Latvijā lai iegūtu labu izglītību, un meklētu normālu darbu, muļķi meklē leijputriju..

Ta bus jadara

C CastorTroy 18.10.2017

Izguli reibumu un tad raksti!
Kāda tāda "melodrama"? :)))
Un kāpēc vīrs pats neuzdeva tādu jautājumu direktorei? Kāpēc tu domā,ka direktore nedrīkstēja tā pateikt?

D Donna 18.10.2017

Lady reibumu. Es pate tur stradaju,un zinu ko rakstu!

D Donna 18.10.2017

Nedriksteja,ir jamak runat ar saviem darbiniekiem!

C CastorTroy 19.10.2017

Donna, tu patE es īstā LADY ar vārdu "Reibumu", principā viss skaidrs,vari neatbildēt :)))

D Donna 20.10.2017

Loti intresanti ar ko tu tada neapmierinata? Es izskaku savas domas,un pate esmu stradajusi par direktori un zinu ka vajaga runat ar darbiniekiem.