www.sudzibas.lv MAXIMA Mazo maksimu pārtikas kvalitāte

Maxima - Mazo maksimu pārtikas kvalitāte

Atveru rakveras cīsiņu paku un paliek skumji... Atkal nauda vējā, lai arī termiņš vēl divas nedēļas! Smird vnk pretīgi. Tāpat arī kefīrs, maize, krējums, gaļa, un viss pārējais! Man tas ir vienīgais tuvais veikals, uz citiem jābrauc ar mašīnu - tātad benzīns jāpatērē. Bet man šāk šķist, ka nu vairs neiešu ne par ko turp: (un uz lielajām maksimām tāpat, vnk smirdīga gaļa, man shkjiet iespeejams vinji ekonomee uz kedusskapjiem un taapeec tie piena produkti un galjas produkti ir tik biezhi bojaati, jo kaapeec gan rimi (uz kuru naaksies turpmaak braukt ar auto) es nereizi neesmu iegrābusies ar tiem pashiem produktiem...? Otra lieta, manupraat, uz mazajaam maksimaam suuta tikai produduktus, kas prieksh lielaa smaksimas ir pa vecu, jo kaapeec ikdienas baltmaize mazajaa maksimaa ir ar terminju kursh vai nu iztek shodien vai nu riit? Kaapeec njemt kaut ko no plaukta driikst tikai iebaazhot roku liidz elkonim plauktaa un izvelkot taalaako, jo pasteetes un desas plauktu prieksaa paardod tikai ar terminju, kas beigsies tajaa pashaa dienaa? Sanaak, ka normaalu eedienu ir pelniijushi tikai tie, kas ir ar auto un var aizbraukt liidz taadai alfai, spicei utt! Bet tie kas dziivo taalaak no lielveikaliem un iet uz mazajaam maksimaam ir pelniijushi vien lielaas maksimas paarpalikumus, kas jau taa nav iipashi labi? Un veel, ja lasa centis vai veel kaads zinaataajs, tad man jau sen gribaas zinaat, kaa salaatiem var beigties terminjsh tajaa pashaa dienaa, kas noraadiita kaa razhoshanas diena? Kaapeec lango un visi citi taa uz saviem salaatiem neraksta? Aa, laikam, jo maksimai ir visslabaakaa kvalitaate, vai ne? Jaaizver taa maksima un miers!

D

D DzejaStikute 03.07.2009

MAKSIMAS VEIKALS- (Lokomatīves ielā, 15 trolejb.galap.) Paņēmu Maksimas reklāmu Nr.27 un piektdien 3.07.09.plkst.11.00 iegāju veikalā.Gribēju nopirkt tomātus ķekaros, bet nekur neredzēju cenu.Jautāju citiem pircējiem, bet arī tie neatrada.Tad garām gāja darbiniece ar uzrakstu, , Jautājiet, es varu palīdzēt, , viņa man atbildēja:, , Kā lai es to zinu, kāpēc nav cena?, , Tā kā cenu nezinu-tomātus nenopirku.Iegāju piena nodaļā-pēc raklāmas vēlējos nopirkt:vājpiena biezpienu, , Žemaiteška, , jogurta dzērienu, , Balance, , ar melleņu garšu-tās preces plauktos nebija.Cita pārdevēja atbildēja:, , Mums nav, tās var atrast tikai lielajos veikalos., , Tad sāku meklēt biezpienu-vienalga kādu.Bet biezpiena plkst.11.15. vispār nebija nekāda- ne kārbās, ne pakās.Atkal jautāju pārdevējai-, , Kāpēc vispār nav biezpiena?, , Viņa atbildēja:, , Vakar bija., , Bet es teicu, ka man vajag šodien. Piegāju pie kases, lai samaksātu un nopirktu Zelta zivtiņu-rindas nebija, 3 kasieres sēdēja-es sūdzējos kasierēm, bet viņām, , zivtiņas, , nebija un par mani tikai visas smējās un atbildēja-mēs par to neatbildam.Es jautāju:, , Kas atbild?, , Viņas neko nezinot. Atnācu mājās un pa radio dzirdu, ka zemniekiem Rīgas piena komb.nepieņem produkciju, jo nav kur likt, bet reāli biezpienu nopirkt nevarēju. KAS PAR TO ATBILD?

S Santa 27.07.2009

Sveiki tads pats liktenis ir Limbazos tur nesen atvera velvienu maksima ar 2 xx tur par vaditajiem sanemti citautiesi tauta saukti par guculiem ka ari latviesi kuri savu laiku Limbazos savus veikalus novedusi lidz bankrotam jo pardeveji nespeja satradat ar tadu prieksniecibu tagad tadus pasus noteikumus dikte maksima vai tad tada vadiba var stradat uznemuma un vaitad mums Latvija nav kartigu cilveku kas varetu vadit tadu veikalu jo pret stradajosiem atieksme ir sausmiga es pati stradaju lielvveikala tikai celyniecibas un cik es zinu klieentam vienmer ir taisniba un pardevejai ir jaruna ar klientu, bet Limbazu Maksima tadas limenis nav sasniekts man kaiminu meitene saja maksima stradaja un vina tika atlaista no darba ka runa ar klieentiem saucamas akcijas preces kuram notecejis termins saliktsplaukta ar uzlimi nocenots vai akcija bet ta datums nomaskets ka redzet nav iespejas nopirku sierinus saucamo akciju atvedu majaslabi ka neiedevu bernam .jo sie saucamie sierini no satavesanas, bija palikusi balti . Es gribetu zinat kas kontrole ka strada maksima un to vadiba.

I Irina 07.10.2009

Sveiki ka lai to isprot televizija iet reklama kafijai iet akcija lidz 12.10 2009bet šorit ieejot veikala tas vairs nebija pati es esmu pardeveja un zinu to ka akcijas laika precei jabut plaukta un par to var pardeveju sodit ja viņa to nenodrošina ar vienu atrun ja nau minets ka akcija ir speka lidz bridim kamer prece ir veikala Ar cieņu Irina no Cesim

I ina123 03.12.2013

Sveicināti, arī mūsu Maxsima, Dobelē nav kārtības, vakaros pēc darba jāstāv garā rindā, strādā tikai divas pārdevējas, lēni iet, vai to lietu nevarētu labot!

S smīkņa 03.12.2013

ina123, protams, ka var. Tev tikai jāpiesakās Maximā darbā uz kasieres vakanci.

I ina123 05.12.2013

Paldies man ir darbiņš un ar savu darbiņu esmu apmierināta, varētu arī, Tu pieteikties, lai viņām vieglāk būtu un ātrāk ietu!