www.sudzibas.lv MAXIMA Maxima uzlīmju neizsniegšana

Maxima - Maxima uzlīmju neizsniegšana

Labdien, 27.julija maksāju Cēsu Maxima xx savu dzīvokļa rēķinu čekā uzradijas , ka man pienākas 14 Maxima uzlimes. Pārdevēja man viņas neizsniedza, skaidrojot, ka par komunālajiem maksājumiem uzlīmes nedodot, bet tajā paša laika iepriekšējā diena man pazīstamam pircējam uzlīmes izsniedza arī maksājot par komunālajiem maksājumiem. Ja čekā uzradās, ka man pienākas uzlīmes es domāju, ka man būtu viņas jāizsniedz. Ja reiz uzlīmes nedod par komunālajiem maksājumiem, tad arī čekā nevajadzētu parādīties.

Атеизм 24.07.2018
Кассовый апарат не работал 2 раза

Кассовый апарат не работал 2 раза потом принял деньги коогда я покупал квас

olegbaikov 05.08.2018
Прасрочка бордак и тп

Пишите все о Maxima группу на Facebook

K Klients 123 04.11.2018
Pašapkalpošanās kases skaļums

Ļoti kaitinošs ir Maximas pašapkalpošanās kases skaļums, visu laiku saka to pašu .
Iesaku , ieslēgt vismaz iespēju "izslēgt skaņu"

S sannas 09.02.2023

Jā Tev nepatīk skaņa, Tev pašam viņa ir jāizslēdz. Grūti podziņu paspaidīt? Katram aparātam ir tāda funkcija

L Lauruuc 21.07.2019
Slikts serviss

Veikalā “Maxima XXX” Slokas ielā, Rīgā, strādā divas kases, kā arī tikai daļa pašapkalpošanās kases, un rindas ir nenormāli garas. Lai norēķinātos par pirkumu gaidījām 25 min. Kā arī tas atkārtojas jau vismaz 3 reizi.

L Lauruuc 21.07.2019

Šāda situācija jau atkārtojas vismaz 3 reizi

O Olgerts Zakis 24.07.2019
Nesaprotu attieksmi ?

Cik saprotu Esat Dirol izplatitaji ka tas iespejams Maxima XXX slokas iela stav 2 nedelas akcijas uzlime un tuksas kastites Dirol melon ?