www.sudzibas.lv MAXIMA MAXIMA - manas ģimenes Jaungada laupītājs!

Maxima - MAXIMA - manas ģimenes Jaungada laupītājs!

Vai jums arī pagājušais 2019. Gads bija pavadīts diezgan lielā steigā? Ģimene, darbs, draugi... Un vēl jāpaspēj sagatavoties svinību galdam?

Tā arī mūsu ģimenei katra 31. Datuma minūte bija sarakstīta. Diemžēl sagatavoties svinībām un pat nopirkt pašu svarīgāko ātrāk nepaspējām. Kurš nāks palīgā? Protams – maxima! Paskatījamies veikala mājas lapā, ka maxima xxx deglavas ielā 67 strādās 31. Decembrī līdz plkst.22: 00. Labi, saderēsim, ka paspēsim!?

Galds tukšs, ledusskapī dzirdams atbalss no tukšuma... Kā sportistu komanda sagatavojamies un bijām klāt plkst.21: 40. Teikt, ka bijām pārsteigti – neteikt neko! Veikals bija slēgts jau no plkst.21: 00, par ko stāstīja krāsainā uzlīmīte, it kā ņirgājoties par mums un sakot “priecīgus svētkus”!

Sapratām – svētkus pavadīsim bez normāliem ēdieniem, dzērieniem un dāvanām. Ilgi nedomājot, lai svētki paliktu “neaizmirstami”, paņēmu mobīlā telefona kameru, lai maxima paliek atmiņā uz ilgiem laikiem! It kā svētceļojumā devušies viens pēc otra cilvēki nāca pie maxima slēgtajām durvīm līdz plkst.22: 00, vieni ar taksi atbraukuši, citi skrēja, aizelsušies, bija pat cilvēks, kurš speciāli steigās atbrauca no lidostas. Ar “mieru” tās durvis mūs visus pavadīja, “priecīgus svētkus” novēlējot.

Bet, ja nopietni, jauno gadu pavadījām ar nagetsiem - tādu maksu samaksājām par uzticību maximai. Mēs neesam skopi un ar jums – maxima gan varētu pacienāties no mūsu vienkārša svētku galda...

Maxima, vai par visu patiešām ir padomāts!? = ( maxima, kā jaunajā gadā izlīgsim? =)

mаксима — похититель нового года моей семьи!

А у вас тоже 2019 год был проведён в спешке? Cемья, работа, друзья … и ещё надо успеть подготовиться к праздничному столу?

Так произошло и в нашей семье, где каждая минута 31 числа была расписана. К сожалению, подготовиться к празднику и даже купить самое важное раннее не успели. Кто придёт на помощь? Конечно — максима! Посмотрели на портале магазина, что максима ххх по улице деглавас 67 будет работать 31 декабря до 22: 00. Хорошо, поспорим что успеем!?

Стол пуст, в холодильнике слышно эхо от пустоты... Как команда спортсменов подготовились и были на месте в 21: 40. Сказать, что были удивлены — не сказать ничего! Магазин был закрыт уже с 21: 00 о чём говорила красочная наклеечка, будто издеваясь над нами говоря «хороших праздников»!

Поняли — праздники проведём без нормальной еды, напитков и подарков. Долго не думая, чтобы праздники остались «незабываемыми», взял камеру мобильного телефона, чтобы максима осталась в памяти на долгие времена. Будто отправившиеся в паломничество один за другим люди приходили к закрытой двери максимы вплоть до 22: 00, одни приезжали на такси, другие бежали, задыхаясь, был даже человек, который специально в спешке приехал из аэропорта. С «миром» эти двери отпустили нас, попутно желая «счастливых праздников».

Но, если серьёзно, новый год провели с нагетсами — такую цену мы заплатили за доверие максиме. Мы не жадные и с вами — максима могли бы поделиться с нашего скромного праздничного стола.

Максима, обо всём действительно ли подумано!? = (максима, как будем мириться в новом году? =)

Papildināts AlexanderP 01.01.2020

Ļoti patīkami redzēt Jūsu viedokļus komentāros un redzēt, iespējams, pat dažus MAXIMA
darbiniekus komentāros. Jūsu darbs tiešām nav viegls, un mēs esam "ar divām rokām" par pienācīgo
Jums atpūtu.

Diemžēl mums tā nav pirmā "nepatikšanās" ar šo veikalu tīklu. Viens "sīkumiņš" pēc otra..

Skumji apzināt, ka mūsu vidē ir daudz cilvēku, kuri vēl neapzinās pienācīgo viņiem servisu.
Cilvēki, kuri laikam dzīvo ar pagājušā gadsimta principiem, kur svētku "laicīgai" sagatavošanai
veltīja “pusgadu” no savas dzīves, un no laikiem, kad veikali bija pustukši.

Vai nesajutat, ka daži, iespējams, negodprātīgie komersanti izmanto Jūsu bezdarbību pret savām
tiesībām kā Jūsu bezpalīdzību savā labā tā dēļ kā kopējais "servisa un pakalpojuma" kvalitātes līmenis mūsu vidē mazinās un mazinās, vai nē!?

Katram savs galds un savas prasības svinībām. Laicīgi? Subjektīvs viedoklis, kas ir "laicīgi" un kas
nē...

Skumji, ka MAXIMAS pircējam it kā ir jāattaisnojas - kāpēc vinš laicīgi atnācis veikalā norādītajā
darba laikā, "noskūpstīja" aizvērtas durvis un palika bez svētkiem.

Interesējošiem pateiksim - ātrāk uz veikalu neatnācām attaisnotā iemesla dēļ, ja MAXIMA savu komentātoru vārdā (ja tādi ir) vēlas par to parunāt, varam – laikam kā arī Jūs mūsu ģimene godīgi kalpoja no paša rīta līdz vēlam vakaram (kad veikali jau slēdzas ciet), lai citiem būtu svētki, jau no nedēļas sākuma, ko paredzēt diemžēl nevarējām.

Un pie vārda, nevienu MAXIMAS komentātoru (ja tādi ir) neraizē, ka laikam bija cilvēki, kuri atbraukuši arī plkst.21:00 stundu iepriekš veikala slēgšanas laikā?

Neesam nekādi "sprinteri", bet veikalā "kad vajag" iemācījāmies pirkumu savākšanu plānot un
ģimenes kopspēkiem veltīt tam ap 10 minūtēm. Pašapkalpošanās kasēs var pavadīt pat mazāk no tā laika (10 min.).

Mēs veikalā nenācām "pastaigāties" vai "nogalināt laiku". Zinam, ko gribam, un kur veikalā to
dabūt. Progress nestāv uz vietas, tur ir pietiekams pašapkalpošanās kašu daudzums, un arī, ja MAXIMA parūpējas, tad kasieru pietiktu, un rindas laiks neieilgtos, kasieri laicīgi atbrīvotos.

Pircēj un Pārdevēj, lūdzu, atceries - padomju laiki ir beigušies! Neturpiniet viņus ar savu
uzvedību un attieksmi! Cieniet sevi un savu laiku! Tikai tā, kopspēkiem, mēs visi panāksim
izaugsmi pakalpojumu sniegšanas jomā.

Es par mūsdienīgo MAXIMU!
Es pret padomju laiku tirgus “attieksmi” zem MAXIMAS jumtiem.

Papildināts AlexanderP 06.01.2020

Labvakar, mīļie komentātori (ceru, ka ne sarkanzilā salavecīša palīgi)!

Cienījamie Feita, Салавецис, Kolta, par Jūsu lasītprasmēm šeit, domāju, nespriedīsim. Iepriekš jau bija rakstīts – mums 20 minūtes iepirkšanām pietiek un ar to paldies. Vai tā izskatās skaudība pret cilvēkiem, kuri iemācījušies “neveltīt” veikalam savus vakarus?

Pateicoties Jums, tagad tiešām sajūtam sevi perspektīvi – cik tad laika mēs ietaupam, salīdzinot ar Jums? Vēlam Jums tādu pašu stipru veselību, lai Jaunajā gadā jūs veikalā “neiegrimtu” vairāk par 20 minūtēm, un kā mēs veltīt ietaupīto laiku tuviem Jums cilvēkiem! =)

Cienījamie Feita, Салавецис, TavsSencis - pēc Jūsu komentāros izteiktās pieredzes par “grādīgo” steidzos Jūs apbēdināt – alkoholu nelietojam un Jums ar to saskarties neiesakam.

Cienījamie Kolta, Lailailai, pēdējā brīdī, cerot, ka ne viss vēl ir pazaudēts, skrien uz veikalu ne “muļķi” vai “alkoholiķi”, ko daži šeit mēģināja mums “pierakstīt”, bet gan cilvēki, kuri sirsnīgi strādā citu labā.

Vai cilvēki ar atkarību rakstītu tā kā mēs šeit? Bēdīgi, ka Jūs laikam novērtējiet visus (vai tikai šīs sūdzības autorus), kuri veikalā atnāk pēdējā brīdī kā “muļķus” vai “grādīgo” meklētājus.

Redzi, MAXIMA pircēj, kā laikam uz tevi skatās, ja strādā līdz vēlam vakaram un ieskrien veikalā bez desmit minūtēm pakaļ maizei?

Cienījamais, Салавецис. Citējot Jūs - “neko nedabūsiet, no maximas”, vai tas ir Jūsu personīgais “pareģojums” visiem MAXIMAs klientiem, kuri sagaida pienācīgu servisu?

Cienījamie, Džozefīne, BondsBonds, Lailailai, ramona – vai Jūs varat iedomāties cik patīkami redzēt, kad cilvēki atrod viens otru komentāros un šķiras no vientulības? Palasot Jūsu komentārus zem citām sūdzībām - vienatnē zem vienas sūdzības Jūs gandrīz nerakstāt. Skumji, vai esam vienīgie šī portālā “iemītnieki”?

Uhhh, tik daudz “karsto” komentāru. Vai nepateiksiet MAXIMA komentāros jau atbildēja? =)))

foto

F Feita 01.01.2020

Slikti, ka viņu mājaslapā tika publicēta neprecīza informācija, tomēr svētkiem jāgatavojas laikus, 20 minūtēs neko daudz nopirkt nepaspētu, jo jārēķinās, ka puse šī laika būtu jāstāv rindā pie kases, neba pārdevējām būtu jāstrādā ārpus sava darba laikā svētku vakarā, lai tikai visiem, kas neko laikus neizplāno, būtu alkohols uz svētku galda (vairums noteikti ieradās pēc tā, pēc maizes ar taksi nebrauktu), galu galā ja pirmssvētku dienās bija tiešām tik saspringtas, ir piegādes serviss, pasūti produktus internetā un atvedīs uz mājām, tā pati Barbora.
Šī ir maksā, ka nedomā laikus. Neticu arī mistiskajai aizņemtība ik minūti līdz pat 21:40, ja citas lietas likās svarīgākās par ēdiena sagādāšanu, nu tad ēdiet nagetus.

L Lailailai 01.01.2020

Fantastika. Sūdzības.lv ir “uzzīmējušies” visaizņemtākie cilvēki Latvijā. Pārejie sēd viņiem uz kakla, nestrādā un var atļauties visu sapirkties ij 30.12, ij 31.12 dienas pirmajā pusē.
un kurš vainīgs-Maxima!

с Салавецис 01.01.2020

Развод автора. Без 20 приехал, видел стоянка пустая, что... ждал до 22 и еще опрашивал, кто с аеропорта... Терпеть максиму не могу, но попроще бы описал... вся семья под угрозой... никто не готов... к НГ. запой чтоли был? :)))) Кругосуточных магазинов полно.

donna b 01.01.2020

Например какие, кроме точек у твоего дома?

Kolta 01.01.2020

Kā jus būtu paspējuši pa 20 min sapirkt visu svētku galdam un vel samaksāt? Nereāli. Otrkārt, kurš muļķis organizē svinības tik vēlu?

B BK 01.01.2020

Paši esat vainīgi. Laicīgi visu ir jādara, nevis pēdējā brīdī.

⛔️ 01.01.2020

National Lampoon's Christmas Vacation ar Alexander Grizvoldu galvenajās lomās

BondsBonds 01.01.2020

Katram savas prioritātes, acīmredzot svētku galds nav bijusi tava. Vakar jau pēcpusdienā visi lielveikali bija pustukši no precēm, tā kā neko tu tur nesagrābtu tāpat.

RAMONA👀 01.01.2020

Bet veikals varēja būt slēgts jau 20 vai 21...ko tad? Arī citi vainīgi tad būtu, ka bija tikai nageti?

Labvakar, hartijs !

MAXIMA mājas lapā bija norādīts, ka 31.12.2019. veikals Deglavas ielā 67 strādās līdz plkst.22:00, veikala “uzlīmīte” vēstīja plkst.21:00. Iesaku Jums būt uzmanīgākam.

Paldies par Jūsu komentāru.

RAMONA👀 01.01.2020

Ja uz sētas, virs cauruma ir uzraksts pe*a, tu tur bāzīsi pi***? Uz durvīm ir uzraksts, kas tur mājas lapā, pie pakaļas...neviens gudrs cilvēks tāpat neskrien pedējā brīdī iepirkt visu galdam.
Iesaku būt pratīgākam, laicīgi sagatavoties un nevainot citus pie savas nemācešanas plānot savu laiku.

Labvakar, ramona !

Izsaku Jums līdzjūtību sakarā ar izskatās Jūsu bēdīgo pieredzi ar melniem caurumiem un vēlmi kaut ko viņos bāzt.

Ceru, ka katra "zvaigznīte" Jūsu atbildē piepildīs Jūsu sapņus un liks galu Jaunajā gadā Jūsu iespējamai neapmierinātībai (ja tāda ir, lasot citus Jūsu komentārus).

Laiki, kad "postulātus" piesēja pie sienas beigušies jau pagājušā gadsimtā. Tagad saziņai un tautas informēšanai biežāk izmanto tādu cilvēces izgudrojumu kā internets, un MAXIMA šo mūsu laikmeta privilēģiju jau aktīvi izmanto.

Ceru, ka Jūsu komentārs, kurš laikam piesauc neuzticēties MAXIMAS sniegtai informācijai viņu oficiālajā mājas lapā, nav konkurentu intrigas. Vai Jūs paši strādājat uz MAXIMU un tad sanāktu, ka MAXIMA pati piesauc neuzticēties viņiem? Tas ir tikai jautājums, ceru, ka tā nav...

“Pēdējā” brīdī var skriet arī diezgan prātīgs, sagatavots un mūsdienīgs cilvēks, kurš laicīgi saplānoja savu laiku, kļūdoties paļaujoties uz korporāciju, kura laikam pieļāva pirmklasnieka kļūdu.

Paldies par Jūsu sirsnīgo komentāru.

D Dace Koltova 01.01.2020

Kada starpiba lidz cikiem strādā veikali ne jau 21,40 ir jadodas iepirkties ,Jums ar galvu ceru viss kartiba!

с Салавецис 01.01.2020

neko nedabusiet, no maximas, jagatavojas svetkiem šodien, laicigi, pie tam laika daud, laiks ir atbildet uz komentiem. nopirkot konservus nakamgad nebus jastreso.

A AlexanderP 01.01.2020

Labvakar, ramona ! Atbildot uz Jūsu "paslēpto" komentāru.

Paldies par Jūsu sirsnīgo komentāru.

BondsBonds 02.01.2020

Neviens tev nav neko parādā, pat ja kļūda.

A AlexanderP 02.01.2020

Labvakar, BondsBonds!

Diemžēl tieši tādas attieksmes dēļ kļūdas mūsu vidē aug un vairojas "kā uz rauga" un kā zināms diemžēl pat aiznes dzīvības...
Cik cilvēku objektīvi zinot, ka būs jāatbild, pret savu darbu turpinātu atteikties tik bezrūpīgi?

Ja vēlaties tuvākajā laikā dzīvot progresīvā vidē, ir vērts veikt izmaiņas savā domāšanā.

Paldies par Jūsu komentāru.

BondsBonds 02.01.2020

Nejauc dažādas lietas.
Nespēj plānot laiku un organizēt dzīvi,bet pēc tam kā trīsgadnieks raudi kurš nespēj vēl tikt galā ar savām emocijām.

D Dace Koltova 01.01.2020

Ja patīk svètkos vazāties pa veikaliem nu tad iesaku to darit no 8.00 vai tiešām jāvaino tagad veikals pie tā ka Jùs palikāt bez edamā.Nu Jūsu dēļ jau veikalu neslègs.Lasot var saprast ,ka Jums vajadzētu piedomāt ko rakstāt.Ja nepatik sie veikali tad ko braucat ir iespejas citur iepirkties .Un arī atbalstu veikala darba laikus jo ari darbinieki ir cilveki un ari velas svetkus pavadit ar saviem milajiem nevis pircejiem kuri izdoma kavet darba laika beigas!

T TavsSencis 02.01.2020

Akmens MAXIMA lauciņā, ka savlaicīgi nenomainīja darba laiku internetā. No otras puses jebkurai šādai norādei ir informatīvs raksturs. Toties tāds bezpreģels kā nespēja vairāku mēnešu laikā sagatavoties Vecgada vakara svinēšanai, kā arī sūdzības rakstīšana par to, ka 21.40 netikāt pēc svētku divlitrīgā jau pati par sevi parāda, kādas ir Jūsu laika plānošanas spējas. Līdz ar to nav jābrīnās, ka svētkos jāēd nageti. Jaunajā gadā novēlu iemācīties plānot savu laiku. Būs priecīgāka dzīve un nebūs jāraksta sūdzības.

RAMONA👀 02.01.2020

Īsti nesaprotu cepšanās vajadzību. Darba laikam netā ir tiri informatīva nozīme, kas var atškirties no ta, kas noradits uz durvīm. Kada vajadzība vainot citu savās nelaimēs. Man tas neprasija pusgadu, biju veikalā iepriekšējā dienā, preces, kas nebojājas- šampis utt., tika sapirkts jau pirms Z-svetkiem. Vai tadēļ esmu parcentusies? Nē, nedomāju, toties jauno gadu ar nagetiem nesagaidīju. Ja skauž mana un citu laime, uz priekšu, bet "maxima" nav vainīga, ka esi tik sudigs savas laimes kalējs! Cerams, Jāņos alu un sieru nopirksi laicigāk;) lai veicas!

M Māris Rombergs 24.09.2023
Nebaudāms produkts Meistara marka rasols ar desu 1,59 eiro. Fui, fui, fui!

Nebaudāms produkts Meistara marka rasols ar desu 1,59 eiro. Fui, fui, fui!