www.sudzibas.lv MAXIMA Maskavas 267 - Direktore Daiga Spelmane

Maxima - Maskavas 267 - Direktore Daiga Spelmane

Direktore lielveikala Maxima Daiga Spelmane Maskavas 267. Lazdīgs cilvēks, mantkārīga kura doma tikai par savu labu. Labāk ejiet stradat pie jebkura cita normāla un psihiski adekvāta darba devēja. Tur nav vispār nekādu kolektīvu. Tur ir čūsku kolektīvs. Ticiet man pie jebkura cita darba devēja jums bus daudz labāk. Tur ari ir psihiski slims pilnīgi viss kolektīvs kurs nevar reaģēt adekvāti viens pret otru.

Papildināts Tatjana.zaja 03.05.2020

Kad saka stradat Daiga spelmane Maxima par direktoru uzreiz lielaka dalja ajizeja prom pie cita direktora stradat.Jo neviens negrib stradat kaud kada sharashkina kontora un traka maja.

Papildināts Tatjana.zaja 03.05.2020

Maxima. Maskavas iela 267 . Strada kaut kadas istas ragans ar najidibu viens pret otru

Papildināts Tatjana.zaja 03.05.2020

Bumerangs gaida so Daigu Spelmani. Daigu Spelmani un vinjas draugus un vinas gimeni bija un bus daudz daudz nelaimes.

Atbilde no uznemums Maxima Latvija Pārstāvja atbilde 08.05.2020

Labdien!
Paldies par sniegto informāciju.
Jūsu sūdzību pārsūtījām Tirdzniecības reģiona direktorei.

L Lailailai 03.05.2020

Vai tiešām savas personīgas nesaskaņas un kašķus nav iespējams risināt savstarpēji-darba vietā. Ja Jūsu pretenzijas, Jums šķiet objektīvas, kāpēc nerakstiet vēstuli Maxima reģionālajam vadītājam, visu uzskaitot pa punktiem.
Maxima vadība ir lietuvieši, un viņi ir tendēti uz ilgtermiņa darbu un ieinteresēti personāla esamībā.