Maxima - Maskas

Jau kuro dienu ievēroju ka Jēkabpils maxsima daudzi staigā bez maskām un apsargi uz to nereaģē tikai paprasa kāpēc nav bet veikala ielaiž kaut blakus uzņēmums rimi strikti nelaiž veikala ja nav uzlikta maska. Vairāk jau žēl to darbinieku kas strādā veikalā jo vadības dēļ viņiem var gadīties s ciest un saslimt, to ka lielajā maxsima strādā apsargi kuri neko nedara un ka diezvai sava vecuma un fiziskās slodzes del tikai var sedet sava kambari

20.10.2020

Atbilde no uznemums Maxima Latvija Pārstāvja atbilde 20.10.2020

Labdien!
Atbilstoši likumdošanai, katras fiziskās personas pienākums ir ievērot noteiktās prasības. Mēs, kā Uzņēmums, atgādinām un aicinām klientus ievērot šīs prasības, nevis veicam kontroli.

Ar cieņu,
MAXIMA Latvija SIA

LawLatv 20.10.2020

Нет закона обязываещего одевать маски в магазине. Есть только рекомендация. Тоже касается и ношение масок в автобусе.
Особо бесят как в данном случае поступают женьщины +55 и старше. Не все но многие. Сразуже возмущаются что кто то не одел маску. А сами ходят уже в черной от гряжи маске. От которой больше для них самих вреда чем пользы.

Paradeez 20.10.2020

Видел я этих людей в маске. Носят маску на подбородке и возмущаются, что другие без маски

LawLatv 20.10.2020

Маски маски. Лучше следить за гигиеной и лишний раз помыть руки и лицо. Чем тоскать одну и туже маску целый месяц.

Vagons Komā 20.10.2020

Cik žēl, gribēji uz karnevālu, bet Maximā tas netiek.

A asdasd123 20.10.2020

nabaga apsargiem par tiem 3 eiro stundā ir jaskrien pa veikalu un jaķer cilvēkus bez maskām ? man tikai viens jautājums - priekš kam ?

LawLatv 20.10.2020

Да, полностью согласен. Поэтому они не бегают так как нечего не могут с этими масками поделать. Они даже не имеют права задерживать покупателя , не говоря уже о его досмотре

Paradeez 20.10.2020

Kambarī, kuru jūs pieminējāt, atrodas monitori aiz kuriem apsargam ir vienmēr jāatrodās, par to viņiem algu maksā, nevis skraidīt pakaļ pircējiem bez maskām.

L Livva 20.10.2020

Vari pieteikties par apsargu uz dzenāt visus bez maskām. Tikai neaizmirsti, ka tad pats būsi uzpurnī visu darba dienu un vienīgais, kas tevi interesēs, ir kā tikt pie svaiga gaisa.

S Spuris 20.10.2020

Tu kretīns, paskaidro kur ir pienākums visiem bojāt sev veselību, nēsājot maskas no kurām nav nekādas jēgas? Tev varu kā jaunumu atklāt, ka pasaulē ir gripas un daudz citu lipīgu slimību. Tad jau no dzimšanas visu dzīvi būtu jāstaigā maskā. Taču tu labāk sēdi mājās skafandrā. Cerams, ka drīz pasaule atbrīvos no tādiem kā tu.