www.sudzibas.lv MAXIMA Maksājumu kartes NEPIEŅEMAM!!!

Maxima - Maksājumu kartes NEPIEŅEMAM!!!

Labdien!!! Šī diena man galīgi sabojāta, jau no paša rīta! Pasakiet man, lūdzu, kāds - vai tas ir taisnīgi... Esmu piesardzīgs cilvēks, tāpēc nenēsāju gandrīz skaidro naudu makā...Lieta tāda, ka no rīta iegāju Maximā, nopirkt kaut ko ēdamu, darba diena ir gara un pusdienlaiks ir īss, lai kaut kur iet ēst! Salasīju visu pārtiku, ko grasijos pirkt, nostāvēju diezgan garu rindu ( jo paši saprotat - pensionāri jau ap 8:00 stāv pie durvīm ), iedevu beidzot savu maksājumu karti kasieres rokās - un tad es dzirdu, šODIEN MēS KARTES NEPIEņEMAM. Bet kā lai to saprot, ja viņiem nekur nav rakstīts!!! Tā arī aizgāju, un šodien esmu bez pusdienām!!! Šausmas!!!

G gurkjis 01.10.2008

lai maksima pacel cilveekiem algu un apmaksaa valodas kursus tad sapratiis

E Es 01.10.2008

Šāda problēma ir arī mazā maksimā uz brīvības ielas (starp bruņinieku un stabu). Tur arī šad tad ir zīmīte ka kartes nepieņem.

M Maks 01.10.2008

A ko lai veikals dara ja provaidera vaina dēļ veikalam pie kases nav interneta un kartes lasītājs nevar savienoties ar banku?

E es 03.10.2008

Pilnīgi nepiekrītu, ja veikalā nevar norēķināties ar karti, par to atbild banka nevis veikals. pati ar to esmu saskārusies, jo strādāju šajā sistēmā - tev jau noskaņojumu sabojā atbildīgie bankas darbinieki un tad vēl neapmierinātie klienti. Ja kāds nav ar to strādājis, viņš to nesapratīs.

J joko 03.10.2008

BET veikals atbild par paziņojumu pie kases.Tātad, ja nestrādā kartes, tad to paziņot pircējiem.Man arī ir gadījies tā, bet vismaz pa skaļruni pasaka ka kartes nestrādā.

MacBeton 11.10.2008

Maximas vadība sastāv no nedapistiem daunīšiem, tur arī problēma. Nav nevienas sakarīgas otmazkas kapēc lai nestrādātu karšu aparāti. Nestāstiet man par provaideriem un citu bulšitu, visam ir backupi, visam ir varianti, vajag tikai smadzenes. Maxima ir milzīga, lai lieto 2 bankas!
Ja priekšnieķelis ir par datorspecu izvēlējies savu puskroplo uzpisto atvasīti tad tā ir TIKAI Maximas laža! Un nedirst te par ieguldijumiem. Nevajadzēja sapirkt vecus aparātus kuriem ir tikai telefona liinija, jo iekonomēja "tak veselus 10latus".

S SLIEKA 23.10.2008

Andron, tu varētu Maximai nosponsorēt to visu! Tādu rupekli kā tevi nevienam nenovēlu sastapt.

K kengurs 23.10.2008

pie maximas durvīm būtu jāierīko kkāds ekrāns, kas paziņo par kašu nepilnvērtībām, tas būtu izdevīgi, jo kartes tiešām nepieņem ļoti bieži...

A aleksandrs 10.06.2009

zb jebal ble cilveekiem kartes sapliisa ko var piesieties:D

B Boeing747 22.06.2009

Tādā gadījumā aizvelcies līdz bankomātam un izņem naudu. Nesaprotu, kur ir problēma??? Visās Maximās ir bankomāti un ja ir mēle mutē, tad var pateikt kasierei lai pagaida, kamēr izņemsi naudu. Gabals nevienam nenokritīs. Tiešām vairs nav ko darīt, kā tikai rakstīt absolūti debīlas sūdzības? Cerams, ka todien badā nenomiri.
P.s. ja kas-var paņemt no mājām zupu burciņā!!Sanāks arī lētāk!!

K Kristine 10.05.2010

Riebīgākais ir tas, ka tu par tām kartēm uzzini, kad jau esi nostāvējis garo rindu! Man ar tā ir bijis. Varētu jau nevis kasieres to paziņot, bet uz ieejas durvīm pakārt paziņojumu! Laikam nepielec.

T toBoeing 22.09.2011

Boeing, es Jums pateiktos, ja Jūs būtu taktisks savos izteicienos! Nav izejas, kad veikals ir vienā vietā, nostāvēta gara rinda, bet tuvākais bankomāts ir kādu kilometru prom no tā veikala!

Un veikals ir atbildīgs par paziņojuma izvietošanu jau pie ieejas!!!

P.S. un paldies par ieteikumu, pa zupu burciņā, tiešām ņemšu vērā! :)))