www.sudzibas.lv MAXIMA Ļoti slikta attieksme pret darbiniekiem.

Maxima - Ļoti slikta attieksme pret darbiniekiem.

Ļoti slikta attieksme no reģionālas direktores Larisas Žuravļovas, jo grib lai pilda arī citus darbus, kas neietilpst darba pienākumos, draud darbiniekam ja aizies prom strādāt no maximas tad ieliks melnajā sarakstā un netiks strādāt nevienā citā maximas struktūrvienībā.

C

Работяга 06.05.2018

Pilnigi pareizi saka, jo jebkurs darbadevejs prasa atsauksmi no iepreksejas darba vietas, un ko jus teiksiet ja jus aizskrejat no latviesu coma...

Vladimirs Ļеņins 06.05.2018

Kādus citus darbus? Virsstundu intīmpakalpojumus Larisas tantei pēc darba?

Dainis 07.05.2018

Centim Ūbelim esat mēģinājis sūdzēties, par Larisas kundzes izdarībām? Iesaku arī konkretizēt sūdzību, savādāk izklausās, ka Larisa jūs izmanto seksuāla rakstura nodarbēm.

B Burkaskundze 18.05.2018

Es domaju ka iet runa par to ka zales dabiniekam jasezas kase,vai kasierim jaiet zale kartot plauktus,vai piestradat par apkopejiem...vienigais nesaprotu kapec sudzibas lasitajiem jamin kadus tiesi citus darbus Jums liek darit,sudzibai jabut konkretai.

Ta tas notiek ari Tukuma.pamegini atteikt bezsals apedis.