www.sudzibas.lv MAXIMA Līga Inge

Maxima - Līga Inge

Kārtējā sūdzība par Līgu Ingu un viņas suņiem! Viņa ir vecmeita. Pārkāpjot likumus un visas normas un morāles robežas- bļaujot un nomelnojot savus darbiniekus, ar saviem suņiem, kompensē savus kompleksus un viņas pakalpiņi "izlēkā" viņai. Viens no viņas suņiem ir Intars Incenietis, kurš dzīvo Saldū. Man tā arī bija X MAXIMA, kur strādājam pa vienam apsargam, katrs savā maiņā! Kāmēr es skatijos kamerās, ko dara, man zināms, narkomāns-alkoholiģis, tikmēr Intara iesūtīts pakalpiņš paņēma divas alkohola pudeles. Uzrīko veselu teātri, mani padara par meli un, ka nestrādāju. Tikai tas, ka pa nedēļai es noķeru zagli un tas, ka video novērošanas ir, maigi sakot, galīgā miskastē viņu neinteresē! Par šādu stulbumu man iedeva mēnesi pārbaudes laiku, 100Ls jāsakamsā kompensācija, tikai nesaprotu par ko un iedeva man vēl uzrakstīt atlūgumu, bez datumiem! Tā vien liekas, ka viņa ar saviem suņiem paši zog! Nesaprotu, kur skatās Līgas priekšniecība?!? Kādreiz, kad vēl šī mežone nebija tikusi par Kurzemes reģiona direktori, par darbu varēja neuztraukties! Tas, ka man ir krētīdi, kuros man aiziet visa alga tas viņus neinteresē, kā, lai es viņiem uzdāviņu 100Ls, ja man no algas, pēc krītu nomaksas pāri paliek 15-20Ls!!! Kur vispār šādi pretīgi, vulgāri un zvērīgi cilvēki rokas!

B

W Www. 07.03.2012

Maxima ir un paliek Maxima.

P pics 07.03.2012

Zog jau arī.Tas ir visos veikalos.

U User120443p 07.03.2012

Ja jau Tev jāaiziet, tad aizej ar mūziku. Izčakarē šos pēc visiem pantiem. Sākot ar darba likumdošanu.
Savā laikā aizgāju no vienas rūpnīcas, bet palika cita kārtība.

B Bandists 07.03.2012

Redzēsim, bet lēnām tāda doma briest!