www.sudzibas.lv MAXIMA Krāpšanās

Maxima - Krāpšanās

Rīgā, Maskavas ielā 256a veikalā “maxima”strādā kasiere vārdā Irina, kura krāpj pircējus, neizdod atlikumu pareizi un iesit preci pa divām reizēm, un tas jau notiek ne pirmo reizi. Pati Irina dzīvo Maskavas ielā 250. Lūgums saukt šo Irinu pie atbildības.

Kolta 08.12.2017

Pat majas adresi ir noskaidrojusi!

Kādā sakarā tiek publiski izziņota cilvēka adrese un vēl saukti citi cilvēki uz masveida linčošanu?
Ja redzi, ka preci izsit 2 reizes vai nu saki pašai pārdevējai vai informācijas centrā atgriezīs naudu par to kas reāli nav iegādāts. Ja izdod nepareizi atlikumu, varbūt cilvēks kļūdījās un tu vienmēr pats vari pārskaitī un teikt kasierim, ka atlikums nav pareizi izdots un viņi labos situāciju pārskaitot un izdodot pareizi. Var arī rakstīt sūdzību pašā maximā.
Par tavu tavu izteikto sūdzību nav pretenziju kā tādu, bet par cilvēka izsekošanu un publisku cilvēka dzīvesvietas adreses publicēšanu Tev liels fui!

M Marina Dementjeva 10.12.2017

Anonīmais acīmredzot Maxima pārstāvis, to ka Irina neizdod naudu pareizi nav jau pirmā reize un ne tikai man. Veikala vadītājai jau ir vairāki iesniegumi iesniegti par krāpšanos. Es saprotu ka neviens tur negrib strādāt un viņiem nav cilvēku , bet mani kautkāda Irina speciāli un apzināti neapzags. Fui Tev acīmredzot kājsatrpē ir :)

M Marina Dementjeva 10.12.2017

Latvieša ed... tik zemu krist lai strādātu Maxima tikai Tev izdodas :)

Dainis 08.12.2017

Maximas mērķa auditorija laikam ir garīgi atpalikušie.

M man 10.12.2017

Cien,

Paldies par Jūsu atsauksmi.
Lūdzu sazināties ar Maxima Latvijas pārstāvi pa: Informatīvais tālrunis (8-22) vai rakstot e-pastu: [slēpt]@maxima.lv atbildīgā persona izmeklēs Jūsu atgadījumu, un sazināsies ar Jums.

Lai izdodās!

Ar cieņu,

Ko lai piebilst, ja Marina ejot uz veikalu smadzenes regulāri atstāj mājās, tad kāpēc tādu aitu neapšmaukt. Protams, Irinai ir jābūt ārkārtīgi veiklai, lai no kases sašmaukto iebāztu kabatā, tā lai kameras nepamana. Kopumā atgādina vienkārši absolūti trulu apmelošanu.

M Marina Dementjeva 11.12.2017

trulas smadzenes ir Tev Maxima slimais darbiniek :) Losis kurš strādā Maximā un te cenšas nabadziņš rakstīt trullus komentus ZAGLES IRINAS aizstāvibā ... Iebāzt naudu sev kabatā no kases kameru priekšā māk visi tirdzniecības darbinieki UN NE TIKAI TO ...Tēlo te svēto tālāk ZAGLE IRINA

Ļoti atvainojos par kļūdu: Marina Dementjeva smadzenes neatstāj mājās. Viņa to fiziski nespētu, jo viņai tādu nemaz nav. Nosaukt mani par losi, vēl nekas, bet par Maximas darbinieku!? Nabaga Marinai Dementjevai tiešām ieteiktu turēties pa gabalu no Maximas, Irinas un vispār - sabiedrības.

M Marina Dementjeva 13.01.2018

Irina un viņas draugs apsargs tika atlaisti Maxima no darba par zagšanu. Tev gan sviestainais "Jautrais analītiķi "nabadziņš nav dzīvē ko darīt, kā šeit sēdēt katru dienu rakstīt sviestu pilnīgi katrā sūdzībā, nabadziņš žēl Tevis.