www.sudzibas.lv MAXIMA krāpšana un nelaipnība

Maxima - krāpšana un nelaipnība

Maxima veikalā Brīvības ielā ir ārkārtīgi nelaipnas pārdevējas (kasieres)!!! Arī notiek pircēju maldināšana ar cenām! Preces aplīmētas ar nepareizajām cenām, kuras pie kases izrādās nevis nedaudz, bet gandrīz divreiz lielākas (runa neiet par akcijas cenu!!) Izrādās, neviens par to veikalā nav atbildīgs! Negribi - neņem!

G gatis 24.02.2011

Diemžēl Maksimā ir katastrofiski mazs pārdevēju skaits. Manā rajonā diezgan lielā Maximā maiņā ir tikai 4 pārdevējas, un viņas fiziski netiek galā ar visām preču grupām. Katrai ir sava nodaļa - piens, gaļa, maize (grills) un dārzeņi. Viss pārējais šīm te pašām 4 pārdevējam ir jādara brīvajā laikā, kura nav (dzērieni, sulas, tējas, kafijas, konfektes, cepumi, saimniecības preces, drēbes u.t.t.). Tā kā pretenzijas vajadzētu piestādīt veikala darba organizētājiem, t.i. leišiem, kuri negrib maksāt nepieciešamajiem darbiniekiem algaas, uzkraujot visu darbu uz dažu cilvēku pleciem.

S Sesks 24.02.2011

Tak tā arī dari - neņem. Ja pamani, ka kādai precei cena atšķiras, atstāj to kasē un pārdevējai pašai nāksies to nest atpakaļ. Ja tā darītu visi, tas liktu aizdomāties darbiniekus par pareizu cenu likšanu...

T Tosesks 24.02.2011

Pilnīgi piekrītu, tieši ši preču nešana atpakaļ pārdevējām visvairāk arī nepatīk, toties veikalu vadība šādi izmanto cilvēku lētticību.

R ruslans 25.02.2011

Pilnigi nepiekritu preces nenemsanai un atstasanai pie kases.Pec pateretaju tiesibam pircejam ir tiesibas iegadaties preci par to cenu kas ir noradita uz preces vai cenu zimes, pats esmu sadu faktu parbaudiis un panacu to ka man MAXIMA naudas starpibu atgrieza kads darbinieks, vienkarsi nav jaiet prom un pieprasit tas kas pienakas.Pats stradaju tirznieciba un pie mums nekada preces atstasana nenotiek pie kases bet tiek pardots par to cenu kas ir noradita, un ja ir atskiribas tad tas jau ir veikala problemas.

V vita 25.02.2011

Nē, Ruslan! Veikals nevar pārdot preci par tādu cenu, par kādu grib! Maximā viss ir ieprogrammēts kasēs un kasiere neko mainīt nevar. Tad jau katrs pircējs var nolīmēt cenu zīmi no knaģa un pielīmēt DVD atskaņotājam...

R ruslans 25.02.2011

Ne Vita, ja tu nezini tad neraksti, protams ka viss ir ieprogramets, bet ta vairs nav pirceja problema.
Vot delj tadam ka tu pardeveji ari izlaizas un laicigi nenomaina cenas.
Es tirznieciba stradaju 6 gadus un zinu ko saku.
Tadel stavi klusi.

V Vita 25.02.2011

Ej pakaļā!

R ruslans 27.02.2011

Nu ko nav ko teikt, ej pati pakaļa, ja nezini tad nevirini savu muti.

V vita 27.02.2011

Vispār jau es to, , ej pakaļā, , nerakstīju, kāds cits pacentās, bet toties uzreiz redzams, cik Ruslans ir pieklājīgs un gudrs.