Maxima - krapsana

Наверно я буду не первим кто попался на ету удочку. Сходил за покупками, а после по привычке проверил чек. Дурдом, целых три товара не соответствовали стоимости на ценнике в магазине. Пошол проверил еще раз, так и есть. Разбиратся не стал из за очереди. В итоге развели на 1.45 лс. А про охотничьи колбаски что купил, так они на утро как решил позавтракать оазались склизкими. Хоть и срок еще бил 3 дня. Так что дорогой ты наш Центис Врубеле не ходи от греха подальше вечером по улицам.Мне то все равно, но мало ли недовольных людей.

K

S Svetlana 12.09.2008

On teper vecherami pojot na Zvaigžnu lietus po LNT.

D Dace 02.02.2009

Rīgas, Jaunciema mikrorajona MAXIMA vispār ir unikāla! !!!
Tā kā vairākas reizes esmu "iepirkusies" ar vecu produkciju, vai nepareizu cenu tad cenšos veikalu apmeklēt pēc iespējas reti. (Preču izvēle vakara pusē pēc darba arī parasti ir diezgan trūcīga. )

24.01.2009 vakarā ap plkst.20.30 bija tā retā reize, kad mājās kūkai aptūkās kakao- devos uz veikalu, pie reizes nopērkot arī 2kg.miltus, kuru pakas brīvais aukšgals likās jocīgs jau veikalā.(apskatīju citas miltu pakas plauktā izskatījās tādas pašas-tāpēc šaubas apspiedu) Tikai mājās konstatēju, ka no 2kg.miltu pakas trūkst 100gr. miltu, un ka miltu paka tikusi taisīta valā un pēc tam aizlīmēta ar parasto papīra līmi.
BĀc! Nu pretīgi!!!
Kāpēc netik kontriolēta JAUNCIEMA MAXIMA???!!!

D duraks 08.02.2010

Maksimā Āgenskalnā vispār neko nevar nopirkt, ne Rasas diētiskos jogurtus, ne Kāruma biezpiena krēmus. ne jogurtu, nevienu kārtīgu kafiju, tēju, cepumu, viss tikai poļu un garšo pēc šausmīgas sintētikas, vienīgais, kas tur ir - sapuvuši tomāti um mandarīni un vispār mēsli visādi...