www.sudzibas.lv MAXIMA Krāpšana

Maxima - Krāpšana

14.12.2018 Plkst. 20:46 veicu pirkumu par dz. vinu boska, kuram it kā šodien atlaide 40% paldies "atsaucīgajām pārdevējām" , kas par to tik laipni "atgādina" , precīzāk sakot nepabrīdina pirms pirkuma, ka iespējams saņemt atlaidi reģistrējot savu maxima karti internetā. pēc apmaksas, man aizmugurē stāvošie cilvēki mani informēja, ka ir iespēja saņemt šo atlaidi. Uz jautājumu vai ir iespējams anulēt pirkumu saņēmu noliedzošu atbildi, jo it kā jau preces ir manas pēc apmaksas. Tad es vērsos pie info kases arī ar šo pašu lūgumu vai ir iespējams anulēt, pretī saņēmu vien atbildi vajag lasīt, kas rakstīts.

14.12.2018

F foer 14.12.2018

iepazistieties ar pateretaju tiesibam un pienakumiem.seit galigi ir jusu vaina,un veikalam ,pasapkalposanas veikalam,nav pienakums atgriezt preci kas ir deriga,nav bojata,un ir jusu vaina ka nelasat noteikumus

F foer 14.12.2018

u8n starpcitu kas ta par atlaidi jusu cheka?

R Raimonds Brutāns 14.12.2018

Dauņiem alkoholu lietot ir kaitīgi
Kādas vēl atlaides?

A arnitaa 14.12.2018

Paskatieties pats savā čekā pirms mētāties ar apvainojumiem. Skaidrā latviešu valodā tur zem Bosca 12 pudeles rakstīts Atlaide - 5,42 (varu kļūdīties) un pēc tam vēl pāris rindiņas zemāk arī šī pati informācija

R Raimonds Brutāns 15.12.2018

Kā jau teicu, dauņiem vairs neliet...12 pudeles pa 3.54 ir 42.48. - atlaide 5.76. Kur ir problēma?

A arnitaa 14.12.2018

Vajag taču izlasīt, kādos gadījumos pienākas atlaide, tas uz atlaides izkārtnēm vienmēr ir uzrakstīts. Tās pārdevējas tā jau kā suņi nostrādājušās, vēl katrs pircējs varbūt jāinformē par visām veikala akcijām, jo informāciju uz izkārtnes izlasīt neprot...

A Asdfg2 15.12.2018

Izskatās, ka bosca pati par sevi ir jau ar atlaidi, tāpēc arī, nav svarīgi vai piedāvājums ir aktivizēts vai nē, nekāda papildus atlaide tur nebūtu, jo atlaides nesummējas. Un piekritīšu, pašam jāseko līdzi akcijām, nav iespējams tādam klientu daudzumam, katram personīgi kaut ko izstāstīt.