www.sudzibas.lv MAXIMA Krāpšana

Maxima - Krāpšana

Krapjas akropoles maxima ne pa jokam, zivju nodaļa iesvera laša steikus, kasē Cena x2, ja vel butu ta vienreiz gadijumu skaits man vienam jau merams desmitos kad tieku apkrapts: (dabuju atgriesties veikala un stavet Rinda pie informacijas lai atgutu naudu, kas interesanti nopirkt par tadu cenu ka noradits nevareja, interesanti ka gaja parejiem karumniekiem kas pirka šos steikus pardeveja nespeja svert, virietis pirms manis nopirka 3,5 kg

21.07.2020

Atbilde no uznemums Maxima Latvija Pārstāvja atbilde 21.07.2020

Labdien!
Atvainojamies par starpgadījumu!
Daži “Laša steika” gabali tika nocenoti 20.07.2020. MAXIMA veikalā XXX , t/c Akropolē, Rīgā, jaunā nocenota pārdošanas cena nenostrādāja tehnisku iemeslu dēļ.
Šādos gadījumos lūdzam vērsties ar kases pirkuma čeku MAXIMA XX-XXX lielveikalos informācijas centrā pie pārdēvēja-konsultanta, X MAXIMA veikalos pie maiņas vecākās vai vecākā kasiera, cenšamies būt pretimnākoši Klientam un atgriežam cenu starpību.
Ja Jūs redzat cenas neatbilstību veicot pirkumu kases ekrānā, vienmēr pastāv iespēja atteikties no preces pirkuma brīdī.

Ar cieņu,
MAXIMA Latvija SIA

Krāpšana

Нету слов...и дело даже не в 30ти капейках.

S Sudzibas.lv Admin 22.07.2020

Krāpšana

Нету слов...и дело даже не в 30ти капейках.

S Sudzibas.lv Admin 22.07.2020

M maksimapis 21.07.2020

steiki feiki:00

R RXX 21.07.2020

Drīzāk klūda uzlīmē, jo laša steiks nu nekādi nevar maksāt 4 Eur/kg...

M maksimapis 21.07.2020

NE ZIVJU NODAĻA BIJA , LIELA CENA IZLIKTA, TAPEC JAU CILVEKI AR STAVEJA RINDĀ, KA PAR TADU CENU, TU JAU NEZINI KADA TIEM STEIKIEM BIJA KVALITATE:))