Maxima - Kasieri

Maxima ir super veicis, lika man izskatīties jaunākam par saviem gadiem:D. Lēnā garā aizvalsēju līdz kasei grasos maksāt un man prasa personas apliecinošus dokumentus, nesaprotu kādēļ man tie būtu jārāda, ja esmu pie trīsdesmit gadiem.
Neesmu liels biznesmenis, bet tāda attieksme dragā biznesu un dod mīnusus attiecīgajam uzņemumam.

J

H hee 24.05.2011

NU baigā problēma! Jau vairs nezin par ko sūdzēties!

J Jimmy 24.05.2011

Cik sapratu no kasieres turpmāk Maximā kad pirks alkaholu vajadzēs visiem uzrādīt pērsonas apliecinošu dokumentu :(

C Cat 24.05.2011

Durak! Oni u vseh krome pensionerov spra6ivatj dolzni! Ukaz takoj! Vo vozomnil sebe!

R rojs2 24.05.2011

Mani ari kaitina tas, ka kura katra kasiere iedomāsies lūrēt manos personas dokumentos.
Īpaši ar to izceļas rimi kasieres. pašai knapi ko 18, iesēžas tur un jūtas kā pasaules karalienes. Uzšnāc tikai. un es neesmu padsmitnieks.

B baaaac 24.05.2011

Ja kasiere nav pārliecināta par jūsu vecumu, tad var paprasīt personas apliecinošus dokumentus. A kas zin, varbūt esat no vadības iesūtīts cilvēks un tā tiek meklēts iemesls, lai no kasieres atbrīvoties.
UN nav ko cepties...kasieres neizdomāja tos likumus, ka alkoholu un cigaretes nedrīkst pārdot jaunākiem par 18 gadiem.

Tiešām Jimmy kā bāba... vairs nezina par ko sūdzēties.

PS. Tu aizmirsi pierakstīt tās kasieres vārdu :)

č ČangalsPleška 25.05.2011

To4no kak baba!Kak Baba dura!

I Ieva 25.05.2011

Čangal Pleška, pastāsti mums visiem, kur tu biji pazudusi? Mums dikti pietrūka tavu izsmeļošo komentāru, un izcilo domugraudu!

č ČangalsPleška 25.05.2011

A tebe vse tak ze herogo ja smotrju!

I Ieva 25.05.2011

Tev, māsiņ, tikai heri vien laikam pratā? Tiešām visu šo laiku sniedzi intīmpakalpojumus?

č ČangalsPleška 25.05.2011

ja smotrju u tebja nikakoj li4noj zizni! Ladno! Tusujsja! Zdi moego sledujuchego prihoda! Smotrju ot kompa voobcse ne othodi6!:)))))))))

I Ieva 25.05.2011

Nedusmojies, māsin, iedzer baldriāna pilienus, un viss būs kārtībā. Laikam jau man atkal bija taisnība-klienti. Nabaga Čangals, raujas augām diennaktīm, tur jau matu ne tikai uz galvas nav palicis, bet arī intīmās vietiņās. Ir sens tautas sakāmvārds, ka uz futbola laukuma zāle neaugot. Čangal Pleška, tu jau parakstījies par Latviešu valodu skolās?

S Someone 31.05.2011

Spanija tikai perkot pokemonu bumbas ar pokemonu prsa Personas Apliecinosu Dokumentu. Es radu etalonu !