www.sudzibas.lv MAXIMA kartiba veikala,pardeveju attieksme.

Maxima - kartiba veikala,pardeveju attieksme.

Tas ir vispār ārprāts, kas par nekārtIbām notiek šajā veikalā. Gandrīz nokritu un salauzu kāju uz groza statīva, kas ir uz ratiniem, kas atradās ne savā vietā, bet tur, kur staigā cilvēki. Kad pateicu kasierei: kas maksātu, ja salauztu kaju, viņa man rupji atbildēja, ka pašai vajag skatīties zem kājam.Teicu, ka te veikalā nakot arī grūtnieces, bērni, veci cilvēki ar sliktu redzi, un ka es nedomāju, ka ienāku cūku bedrē, mežā, vai dzerāju mītnē, kur viss mētājās pa grīdu un būtu jāskatās zem kājam, galu galā es atstāju šajā veikalā naudu, šajos krīzes laikos būtu jāturas pie darba vietas, nevis jānosplaujas. Tā es izgāju no tā veikala, un statīvs uz riteņiem mētājās turpat veikala vidū.Netaisos vairs tur atgriezties, jo par invalīdu uz visu mūžu negribu palikt, un pa tiesas zālēm staigāt.

J

I izabelll 31.08.2009

Varētu padomāt, kas kasiere tur to speciāli nolika! Tiešām tas statīvs ir tik mazs..., lai to ieraudzitu! Kasiere pareizi pateica.

J juris 31.08.2009

nu kasierei ir savs darbs pie kases. pircēji paši izgrūsta statīvus, izmētā preci, pie kases pārdomā un iemet pienu pie šokolādes utt. Nevaig uzreiz brukt virsū cilvēkam kurš nav vainīgs, ka kāds to statīvu tur bija aizgrūdis un kāds cits atkal paņēma un gribēja salauzt kāju un pakasīties ar kasieri.
ok.

O Olga 01.09.2009

Pirmkārt, vai tad kasierei jātbild par to, kas notiek tirdzniecības zālē? Viņai ir darbs pie kases. Otrkārt, tie statīvi nudien ir lieli, tos takš nevar nepamanīt, bet ja ar redzi slikt - jādodās pie ārsta un japērk brilles. Treškārt, laikam pati ar ko neapmierināta pa dzīvi esi, jā jau saki kašķi ar kasieri, kura nipričom, ja baigo moralo kaitējumu noķēri no paklupšanas, vajadzeja doties pie vadības, nevis dirst virsū nevainīgam cilvēkam.
Vienkārši besī tādi cilveki veikalos - mūžām kasās tiem kasieriem pa viu ko un par neko. Ka tik kasīties. Un tad pārējai rindai jāgaida un jāklausās tas viss.

A Agnesse 15.08.2010

Tak skaties pati zem kājām.

S Sandro 15.08.2010

Jaa, pasaki, kaada vispaar kasierei ir dariishana lidz tam, kad tu tur nezin kur paklupi? Vinja seez tur savaa kvadraatmetraa un apkalpo pirceejus-pilda savus tieshos pienaakumu. Tu veel tur pa kaajaam maisies un traucee straadaat ar saviem uzbraucieniem, kurus sajaa gadiijuma vinja nebija galiigi pelniijusi. Un lai nu kas, bet vinja tev jau toch neko nemaksaas. Tu kaut salto tajaa veikalaa apmet, neko tev vinja nemaksaas. Taa kaa neckhakaree luudzu cilveekiem nervus, kuri taa jau vinjiem ir svaki, straadaajot taadaa Maximaa. Ar taadaam pretenzinjaam ej pie vadiibas vai atbildiigaas amatpersonas. Bet cik skatos, kad tev pat tik praata nav, ja jau blauj uz cilveekiem, kuri vispaar nav vainiigi. Iemaacies citus cieniit un tad runaa!

S s.... 20.09.2011

vot te var redzet ka komentetajiem ir galva uz pleciem...:) puķe jums par to :) sūdzmanene lai aizrijas ar saviem textiem :)