Maxima - JAUTAJUMS

Pasakiet luudzu cik sanem uz rokam pardevejs ( nevis kasieris) bet pardevejs pa zali kurs strada Maksima . Skazhite pozalujsta skoljko polucaet prodavec po zhalu (no ne kassir)a prodavec v Maksime.

A Anete 02.09.2010

Apmēram 130-160Ls ja neatradīs iemeslu par kautko nogriez nost.

D darbs 02.09.2010

BET TIESAM VAI TIK TARAKI??

bet premijas ar nav???

C caune 02.09.2010

kādas tur prēmijas tur tik visu ņem nost kasieris knapi 200ls nopelna un tad vel atrod visādus iemeslus lai noņemtu ja kāds grib iet uz MAXXSIMUstrādāt vajag vismaz 10 reizes padomat vai vajag jo tur tu visus savus nervus pazaudēsi jo tur atieksme pret tevi būs skarba pats esmu to izbaudijis

A Anete 02.09.2010

Es gadu nostrādāju uz kasses un vairāk par 180ls nevienu mēnesi nesaņēmu.Maximā jau arī neviens nezina kas tās tādas prēmijas.Zina tikai samaksāt no algas par preci kurai beidzies derīguma termiņš, un vienmēr kliegšana un bļaušana no reģionālajiem direktoriem un no visiem augstākstāvošajiem.Un vēl no pircējiem kassē dabū par to, pie kā vispār kassieris nau vainīgs.

D darbs 02.09.2010

Aaaa cik sen tu stradaji tur maksima?? un kura rajona?

A Anete 02.09.2010

Ķengaragā, aizgāju nesen bišku vairāk par mēnesi.

D darbs 02.09.2010

aaaa bet tu stradaji pa kasieri vai nee??

A Anete 02.09.2010

Darbs Kautkā pārāk daudz jautājumu personisku uzdod.Kāda starpība par ko strādāju.Galvenais ka strādāju un zinu kas tai bodē notiek.

vai vai, ej dirst urla.

I Inokentijs 03.09.2010

Un vēl šitāda govs "darbs" grib strādāt kasē ! Ej sūdus laukos kraut !

D darbs 03.09.2010

ne pie kases idiotene :))

A Anete 03.09.2010

J a prāta nav ar karoti neieliksi.

D darbs 03.09.2010

megini ar lapstu. kurlaa

D Dīdī 03.09.2010

Darbs tev tiešām īstā vieta Maxima no sirds iesaku tajā kolektīvā tu būsi tik iederīga kā nekur citur, Es turēšu īkšķus lai tevi pieņemtu:)
Un algu ar lai pieliek lielāku par attieksmi vien:D:D:D:D:D

K krēkis 03.09.2010

Talsos praktiski Maximā strādā par minimālo algu, jo vienu mēnesi strādā it kā slodzi, tad nākošajā menesī liek parakstīt papīru par0.75 slodzi, tad atkal vesela slodze. Nu kā izevīgāk veikalam :)) uz doto brīdi

C caune 03.09.2010

tas pats ari rigaa notiek katru otro menesi jauns ligums jāparaksta

K Keita 04.09.2010

Nesapratu, kapec bija jaraksta 2vas valodas viens un tas pats teikums...?????????

D darbs 04.09.2010

prieks nacionalistiem kurie nesaprot krievu valodu, urlaaa tu.

S Skatsnomalas 04.09.2010

Darbs gribēja paspīdēt ka māk rakstīt:D Ķip lai šo darbā paņem nu ķip gudrs:):):):):):) Darbs ir totāls Lohs:/ Un man ščiet mēs ar viņu esam personīgi pazīstami:(