www.sudzibas.lv MAXIMA It kā nejaušība

Maxima - It kā nejaušība

Ziniet kā dara maximas veikalos!! Piemēram pērkat pārtiku nu tur tomāti, maize, desa, sviests utt. Nu kā parasti iepērkamies!!! Pie visiem saviem izvēlētājiem produktiem pērku arī cigaretes!! Kas notiek cigaretes tiek pieskaitītas, bet netiek noliktas uz lentes bet pašā stūrī uz neslīdošās virsmas..loģiski es samaksāju un eju savākt preces bet cigaretes aizmirstu, jo tās vienkārši neieraugu!!! Jautājums tāds vai tas tiek darīts apzināti!!??Jo kā mēs tagad zinam cigaretes ir dārgas!!! Tur pretī košļājamā paciņa tiek piemesta pie pārējāM precēm, kas varbūt arī būtu bijusi jānoliek blakus cigaretēm jo arī ir maza un grūti ieraugāma!! Un tā kādas 5 reizes pēc kārtas!!!Tagad jau esmu atkodusi šitos gājienus!!!

I

B baiba 16.09.2009

Atmet smekēsanu un neaizmirsisi nekādas cigaretes!!

Z zipsnis 16.09.2009

ak, Baiba!
cik lieks tavs komentārs.
te iet runa par precem, nevis padomi smeketajiem!

H haahh 16.09.2009

"koshlaajamaa pacinja"! Tas gan ir labais!

K Krī 16.09.2009

Hmm! Ja tā palasa, tad arī esmu ko tādu ievērojusi. Nu, ka jāliecās pakaļ pēc tam kādai precei.

O Olga 17.09.2009

Cik zinu, tad cigas, košļenes, preži un šķiltavas vienmēr noliek atsevišķi, jo parasti tos cilvēks ieliek kabatā, bet pārējos pirkumus sabāž somā. Citos veikalos tos noliek kad izdot atlikumu blakus naudas trauciņam, citos blakus lentei. Tas domāts ērtībai, nevis lai apkrāptu.

B bikse 17.09.2009

Nopērc kautko smadzeņu darbībai un lieku briļļu komplektu. tualetē, ja neredzi papīru arī aizmirsti noslaucīt pakaļu?

Z Zuze 18.09.2009

tā visur dara, un košļenes ar liek un letes

K karina 20.09.2009

man velpietam bija ta.. bet diezgan pasen, ka nopirku zaljo ledus teeju... aizgaju majas, attaisiju un vina SMIRDEEJA pec vecam senem, un tas vel nav nekas!! pudeles augsgala bija zals, punkjim lidzigs vedojums nu tads kunkulis kas tur peldeja!!vnk sausmas!!
bet deriguma termins bija labs!!

Z zemene 23.09.2009

KArina, pie tā, k Tev zalajai teja bija kkads punkjis, nav vainiga maxima, bet gan razotajs, un vispar tas nav NEKAADI saistiits ar teemu, kas tiek apspriesta.

E elīna 26.09.2009

Varbūt pārdevēja uztraucās, ka pīpes Tev lentes galā kāds nenofenderē?? Superneto smēķus parasti uzliek pircējam deguna galā pie naudas šķīvīša.

1 1 08.12.2009

ka var but tik debils un neredzet, ka nepanjem cigaretes, kuras turklat ir palikushas daargas??? vnk nesaprotu