Maxima - GALJA

Vnk bez komentaariem,...
Taadas reklamas laida, ka Maxima taisa saslika galju, viss tik ideali likas..
izdomajam shajos J aanjos iepirkties tur.
Nu tad saakas.. panemam cuukas sasliku majoneze.. likas tik forsi lidz kamer sakam cept, galja bija sagriezta tados gabalos lielos, bet nu lai ir, bet pats galvenais kada galja.. Mes bijam dusmigi. Jo nemam lielu trauku ar shasliku. un tas bij neizcepams, siiksts. Vnk sakot varejam kozhljat un kozlat. FUI FUI FUI.
es neatbalstu Maximu vairak.

Z zita 28.06.2012

Es pilnīgi piekritu! Mēs nopirkām tradicionālo cūkgaļas šašliku. Iedomājieties tajā spainīti bija iebāzti 3 lieli galas gabali! Tā kā bijām izbraukuši zaļumos bez naža, jo visu citu bijām sagriezuši mājās, bijām loti dusmīgi! Kā jums, Maxima, nav kauna!!! Un tas šašliks tiešām nebija garšīgs!

D Dailis Bezvārdis 29.06.2012

Tas arī priekš auniem domāts, kas nevar nopirkt gaļu ar atlaidēm un paši uztaisīt ar kādām tik marinādēm un gabaliem grib !