www.sudzibas.lv MAXIMA Drausmīgs serviss

Maxima - Drausmīgs serviss

Sveiki gribu visus bridinat par drausmīgu apkalpošanu Riga bulu ielas 27 maxima veikals ir pustuks loti biezi ir ta ka ir sabojāti dārzeni bet darbinieki uzs to nosplauties ir ta ka pat vairākas nedeļas var nebūt viena prece bet administrācijai par to ir nosplauties kad kautko pajauta pasaka ka nezin kad bus un ir bijs ta ka veikala 3 stundas pirms darba beiksanas nav neviena zales darbinieka ir tikai apkopeja un kasieres kad rakstu viniem uz facebuka lapu ir tada sajuta ka vieniem ir vienalga kas notiek šaja maksima un iedzīvotāji viņu ir iesakusi par miskasti tikai ta iemesla dēļ ka veikals ir pustuks kamēr šaja maxima vadība nemainīsies tikmēr ari bus tāds bardaks.

V

Dainis 01.08.2018

Jūsu ''bribinajums'' ir pieņemts izskatīšanai un ievietots mūsu ''nepi*'' arhīvā.
Ar cieņu Kakxima.

donna b 01.08.2018

2-3 reizes nedelaa iebrauce saja veikalaa. Normals veikals, nu ka visas mazas Maximas. Ir tur visas preces (ja tikai nev dienas beigas kad kaut kas var redzet ka trukst). Jums gan vajadzetu atsvaidzinat atminu par to, ka lietot punktus un vel ir tadi komati, citadi jusu sudziba ka viena tada caurejas plusma.

God. donna b, pirms norādīt citiem uz pareizrakstības trūkumu, varbūt ir vērts atcerēties, ka pastāv arī garumzīmes un mīkstinājuma zīmes. Neminēšu, kā izskatās jūsu komentārs :D

Brinos prieks kam vispar ejat uz tadu veikalu! Ejat uz citu un miers majas. Galu gala vini tacu nav jums neko parada un var stradat ka grib. Gribat labu veikalu? Atveriet to pati!