Maxima - Darbs

Labdien!
Šodien biju Ādažu Maximā aprunāties par darbu. Biju ļoti izbrīnīta ne vien par algu, kas ir uz rokas 250Ls un ja tev ir bērns, nekādas nodokļu atlaides tur neeksistē, vienkārši izrēķina, lai sanāk uz rokas tie 250ls. Vēl intereantāk bija, kad uzzināju darba laiku no 8-18, tātad strādājošās stundas sanāk nevis 8, bet 9 dienā, arī dīvaini. Tad intervijā man teica, ka ja ātrāk padarīšot darbu, tad varu ātrāk iet, bet viņa gan tā nedarot, jo sirdsapziņa neļauj. Tātad jau tiek pateikts, ka nekur tu ātrāk netiksi. Bet alga par tādu darba laiku ir izsmiekls... Tātad ja tur pusdienas ir par velti, tad īstenībā tās ir nopelnītas, jo tu strādā nevis 8, bet 9 stundas dienā!

L lelda 14.07.2008

Tadas lietas ar darbu ir visur, netikai Maximaa. Loti daudz pienaakumus, un loti mazaa alga.

D dipuā 17.07.2008

Ak, NABADZIŅA! Uh..jāstrādā 9 stundas...kā tu pavilksi...labāk sēdi mājās un sūkā īkšķi- tāds ieteikums

Z ZM 18.07.2008

Dārgumiņ, pa vidu darba dienai ir arī PUSDIENU PĀRTRAUKUMS, kas darba laikā neietilpst. Un piekrītu Dipuā, ar koku neviens Tevi nedzen. Ja nevari piedāvāt darba devējam kompetenci, par kuru ir vērts maksāt, tā ir tikai Tava atbildība.

Z zombijs 30.08.2008

Kaadam klibo matemaatika atnjemot jau to pusdienas stundu ir 9 h maxima
Man viens draugs straadaaja maximaa vinjs zin visas taas sjausmas par salaatiem kurpju snjoreem salaatu podos utt labaak eju ar liikumu no vp market iestaadiijumiem:D

L Lolita 06.12.2008

Maximā strādāt - tas ir ārprāc!!! Normāli cilvēki tur iet strādāt, tikai tad, kad ir pilnīga bezizeja. Normālam cilvēkam no tām Maximām ir jābēg pa lielu gabalu. Arī man pagadījusies tā "laime" strādāt šajā mēslu bedrē. Strādāju 15 stundas, algu saņemu par 12, nodokļus maksā nevis paēc valstī noteiktajiem normatīvajiem aktiem, bet gan pēc īpašās Maximas politikas. Galvenais jau, ka viss notiek "godīgi". Arī tas ir godīgi, ka esmu pieņemta darbā Maximā, bet sēžu mājās bez darba un gaidu, ka varbūt kādā dienā arī mani savajadzēsies. Darbinieki Maximā tiek nodzīti cik nu vien var pavilkt, toties samaksu izrēķina, cik nu vien tas viņu "godīgums" atļauj, mazu. Nekādas bezmaksas dienesta viesnīcas un nekāda bezmaksas transporta arī nav. Dienesta viesnīca, kurā man sanāk pavadīt 6 stundas, jāmaksā 4 lati par diennakti, braukšana arī no manas lielās algas 0, 80 ls dienā. Tādi nu tur tie labumi.

Z ziepe 02.12.2010

Un kur nu dižās Maximas bezmaksas pusdienas.Pati tiku strādājusi Āgenskalna Maximā.Pusdienas tika gatavotas no gaļas, kam pusgadu jau bija notecējis termiņš un tā nebija viena reize.Un ja Tu neēdi tās pusdienas, no algas tik un tā atskaitīja.Maxima-pretīga darba vieta.Varētu vēl 100 brīnumus sarakstīt.

Z zum 07.10.2015

Tā vien šķiet, ka jaunais vecapsargs xx maksimā Kurzemes prospektā ir nolēmis visus veikala iztrūkumus iebāzt darbinieku grozā!!!
...ķer zagļus, kā to izdarīja esošie apsargi, un liec mieru darbiniekus.

Strādaju maximā jau 4gadus.Arī haltūreju neskaitamas reizes āgenskalna maximā,Neviena maxima nenem naudu par ēsanu un nebaro ar vecu ēdienu.Tev Ziepe ir ritiga ziepe,un ar tādu atieksmi tev nekur nebūs labi,bet apmelošana nesīs tikai neveiksmes tev pasai.Tie kuri negrib stradat,bet saņemt naudu jāiet uz trasi.......