www.sudzibas.lv MAXIMA Bojāti produkti tiek piegādāti Emaxima

Maxima - Bojāti produkti tiek piegādāti Emaxima

Regulāri iepērkos Emaxima. Ik pa laikam tiek piegādāti bojāti avokādo, mīksti no ārpuses un iekšā pārgriežot melni, sapuvuši. Uzņēmums mīkstus avokādo sauc par gataviem un saņemot bildes ir gatavs atgriezt 50% summas.
Emaxima ir labs veids kā tikt galā ar bojātu produktu noliktavu, no tiem kas saņēmuši bojātus produktus tikai daļa pieprasa atgriezt naudu un tie kas protestē dabū 50% atpakaļ.

R

R Rojs 11.01.2018

Maxima avokādo, atpakaļ 50% naudas

K KKaķis 11.01.2018

Vienmēr ir izvēle atteikties no šiem pakalpojumiem, ja kaut kas neapmierina.

č Čupakabra 11.01.2018

Kkaķi, bet e-maxima ir ar piegādi! Varbūt cilvēkam ir veselības problēmas un viņš nekur netiek, un tad tas ir ļoti ērti - pasūtīt pārtiku un saņemt to mājās.

Pacco_al 12.01.2018

Es arī izmantoju e-maksimu, taču par cik esmu dzirdējis visādu info par Maximu izvēlos tas preces, ar kurām būs viss ok. Tās ir preces rūpnīcas iepakojumos, mazei. Nekad nepērku salātus vai konditorijas izstrādājumus. Šad un tas sveramos dārzeņus, nelielos daudzumos. Dzērienu plasmas pudelēs. Tagad gan žēl, ka svara limitu ir ieviesuši, laikam kurjeri tādi vārgi palikuši, agrāk puisi stiepa lielās 5 litru pudeles tikai tā.
Vienkārši izdariet gudru izvēli.

E Edžiņš 19.01.2018
Bojāta prece

Bojāts sapuvis granātābols

A Anna Barinska 29.04.2018
slikts klientu apkalpošanas serviss

IIepirkos minētajā veikalā un secināju kad kasieri nav iepazīstināti ar KAS nesveicinās nemāk pateikt lūdzu un paldies š oreiz konkrēti kasieris ar 97 numuru ,bet šī jav nav vienīgā reize

A Anna Barinska 29.04.2018

Kūldīgā

R Rihards Barbāns 25.12.2018
Slikts serviss

Pie salātu un gaļu stenda nav neviens palīdzējis jau 30 minūtes. Vismaz 10 cilvēki ir atnākuši un aizgājuši dēļ tā ka te neviena nav kas ieliek salātus kastītē. Bēdīga situācija

I Ilze Migovica 09.01.2019
beigtas

Sapelejusas koncas, tādas uzdāvināja zs. .termiņš tālu vēl vnk sanāca stulba situācija, ka es tādas uzdāvināju nē nojaušat kas iekšā. .

M Mihails Jazemovs 27.03.2019
Krapsana

Biju iegajos veikala maxima 26.03.19 nopieku zemenes pa 1.99 kilograma akcijas perids 26.03.19 lidz 1 aprilim nakosaja diena zenenes jau maksa 3.99 kilograma